Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Айс айс айс бейби", припяваше си патоанатомът отивайки на работа.
Професионални 3,061 прегледа
Следващ →

Още вицове

На сутрешния преглед командира пита войниците: - Произшествия има ли? - Не, ...само дето се счупи сапа на лопатата. - Каква лопата? - Ами тази, с която погребахме кучето. - Кое куче? - Ами това дето го ритна коня. - Кой кон? - Този дето носеше вода. - Каква вода? - Ами за пожара. - Какъв пожар бе? - Ами оня дето изгори щаба на поделението... Доктор влиза в банката. Ще тегли пари, трябва да подпише документ и изважда от джоба си ректален термометър. Поглежда към касиерката, усеща се какво е станало и казва: - Супер! Просто супер! Някой задник пак ми е свил химикалката! Ти си некакъв такъв, некъв никакъв. Една баба решила да се самоубие, и отива при доктора - Докторейй, къде се намира сърцето бе баба? Докторът и казал: - Два пръста под лявата гърда бабо! На следващия ден докарали бабата в болницата, с огнестрелна рана в коляното. Роднините на опериран болен дават на хирург пачка пари: - Докторе, кажете - ще живее ли? Хирургът преброява парите и казва: - Засега - не...