Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Големият молец казва на малкия: - Дояж си чорапа, иначе никакво кожено палто за десерт!
Животни 2,998 прегледа
Следващ →

Още вицове

Майка и първолачка са на светофара. Детенцето казва: - Мамо, това, че пресичаме на зелено не е гаранция. Просто шансовете ни за оцеляване са повече. Един програмист умрял и попаднал при Свети Петър. - Kажи сега - казал му той. Kои са повече добрите или лошите дела? -Ами, има и лоши, има и добри. На кантар са. -Добре.Тогава къде искаш да отидеш - в рая или в ада? -Ами, зависи.Трябва да видя какво е и на двете места. Ангелът го води първо в рая.Там красиво,прекрасно…ама и много скучно… Отиват в ада…Там купон, весело, живо! -А-а-а, искам да остана тука! Добре.Останал. Още щом ангелът излязъл,в ада всичко се променило.Точно преди да го потопят в катрана програмистът изцвърчал: -О-о-о, не!Нали тук беше различно… -Млъкни, бе нерез! Това беше DEMO версия… Гръцки студен по медицина в София,поздравява колежката: - Цистит на розден ден,позилаваме наздравето и дългото зивот, цицки те обицаме! - Пиеш ли? - Не. - Пушиш ли? - Не. - Наркотици? - Не. - Е тогава как разпускаш от напрежението? - Не се напрягам. Вървели си трима приятели по пътя и не щеш ли ги блъснал автобус. Обаче те нищо лошо не са направили и отиват в рая. Там ги посреща Свети Петър и им казва: - Момчета правете каквото си правите само не стъпваите на сини облачета! и така доволни всички тръгва първия връща се с една ама много грозна мадама двамата го питат: - Ко стана е брат? - Абе мани мани стъпах на синьо облаче! Тръгва втория няма 5 10 години връща се ама с една още по-грозна от първата и другите го питат: - Ко стана е брат? - Мани мани стъпах на синьо облаче! Тръгва третия няма го 5 10 15 години и се връща с една ама страшна мадама и другите двама го питат: - Ко стана е брат? И мадамата отговаря: - Мани мани стъпах на синьо облаче!