Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъжеството е изкуството да се страхуваш без да го показваш.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Големият молец казва на малкия: - Дояж си чорапа, иначе никакво кожено палто за десерт!
Животни
03.10.2017
2,998 прегледа
Следващ →
Още вицове
Майка и първолачка са на светофара. Детенцето казва: - Мамо, това, че пресичаме на зелено не е гаранция. Просто шансовете ни за оцеляване са повече.
Един програмист умрял и попаднал при Свети Петър. - Kажи сега - казал му той. Kои са повече добрите или лошите дела? -Ами, има и лоши, има и добри. На кантар са. -Добре.Тогава къде искаш да отидеш - в рая или в ада? -Ами, зависи.Трябва да видя какво е и на двете места. Ангелът го води първо в рая.Там красиво,прекрасно…ама и много скучно… Отиват в ада…Там купон, весело, живо! -А-а-а, искам да остана тука! Добре.Останал. Още щом ангелът излязъл,в ада всичко се променило.Точно преди да го потопят в катрана програмистът изцвърчал: -О-о-о, не!Нали тук беше различно… -Млъкни, бе нерез! Това беше DEMO версия…
Гръцки студен по медицина в София,поздравява колежката: - Цистит на розден ден,позилаваме наздравето и дългото зивот, цицки те обицаме!
- Пиеш ли? - Не. - Пушиш ли? - Не. - Наркотици? - Не. - Е тогава как разпускаш от напрежението? - Не се напрягам.
Вървели си трима приятели по пътя и не щеш ли ги блъснал автобус. Обаче те нищо лошо не са направили и отиват в рая. Там ги посреща Свети Петър и им казва: - Момчета правете каквото си правите само не стъпваите на сини облачета! и така доволни всички тръгва първия връща се с една ама много грозна мадама двамата го питат: - Ко стана е брат? - Абе мани мани стъпах на синьо облаче! Тръгва втория няма 5 10 години връща се ама с една още по-грозна от първата и другите го питат: - Ко стана е брат? - Мани мани стъпах на синьо облаче! Тръгва третия няма го 5 10 15 години и се връща с една ама страшна мадама и другите двама го питат: - Ко стана е брат? И мадамата отговаря: - Мани мани стъпах на синьо облаче!