Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Съобщение към GSM операторите:- За едно лого, колко ме опъват!?!
Бисери 3,208 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителката , хубаво засукано маце, казва на децата: -Сега деца, ще ми казвате на кого какво му харесва в мен и аз ще определям бъдещите ви професии! Петърчо: -Най ми харесват косите Ви госпожо! -Ти ще станеш известен фризьор! Гошко: -Очите, госпожо! -Ти ще станеш способен очен лекар! Марийка: -Имате прекрасни зъби, госпожо! -Ти ще станеш стоматолог! -А ти Иванчо, защо не вдигаш ръка? -Аз вече знам, ще стана ветеринарен гинеколог в краварника! Бойко Борисов отговори на въпроса "Има ли виновник за териториалните претенции на Румъния към България" така: - Да, има, Тройната коалиция на прабългарите, славяните и траките... Шеф към кандидат за работа: — В началото ще Ви плащаме по 120 лева на месец, а по-нататък повече. — Ами ще дойда тогава по-нататък. Един човек бил много зиморничав, вечно му било студено. Накрая умрял. Озовава се пред портите на Рая и св. Петър го пуска. В Рая температурата е вечно 24-25 градуса, приятни градини, птички, цветя, а нашият човек се мота наоколо и трепери, пак му е студено. Св. Петър го попитал: — Как може да ти е студено?! На земята все мръзнеш. Тук е Раят, всичко е перфектно, а ти само трепериш. — Ами явно за мен и тук е студено. Предложил му св. Петър да го свали долу при Дявола за малко да се постопли. Слезли долу при Дявола: — Какво ми водиш? — Водя го този само за малко, че горе мръзне. Пусни го в 1-ви кръг на Ада да се постопли малко. Отваря вратите Дяволът на 1-ви кръг на Ада и нашият влиза. След 10 мин. излиза – пак му е хладно. Дяволът го води в 5-ти, 7-ми кръг на Ада. Седи малко човекът, излиза и пак трепери. — Пак ли ти е хладно? — Не мога да се стопля, пак ми е студено! – рекъл той. Накрая Дяволът го бутнал в 10-ти кръг на Ада. Минало се известно време и св. Петър казал на Дявола: — Колега, дай да отворим за малко да го видим този как е, че трябва да го качвам скоро. — А, как да е, сигурно се е изпържил сто пъти досега, може и следа да няма от него. — Нищо, нищо, отвори за всеки случай. Оварят те и отвътре се чува гласът на нашия човек: — Затваряйте врататааа! Духа!!! Руска блондинка в аптеката - Дайте ми "Мужик корен" от листата,за граждани.