Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Влиза сухо, излиза мокро, носи удовлетворение и радост. Що е то? - Пакетче чай.
Разни 2,076 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си двама лекари: - Имам пациент, който според всички прогнози е трябвало да умре още преди 10 години. А той още е жив! - Е, какво да се прави… Ако болният иска да живее - медицината е безсилна… Двама алпинисти изкачват планина. Стигат до половината и единият (заекващ) казва: - З-з-з... Другият го прекъсва: - Като стигнем върха ще ми го кажеш. Стигнали до върха: - Кажи сега. - З-з-забравихме палатките. - Хайде да се връщаме. Стигнали пак половината. Оня казал: - М-м-м... Другият казал: - Като стигнем ще ми кажеш. Слезли. - М-м-майтап бе. Моят дядо не обичаше да брои и в своя живот обичаше само три неща: бира, мачове по телевизията, пържени картофки, риболов, белот с приятели, стари градски песни и домашно червено вино. На изпит по Анатомия.Двамата изпитващи професори решават да проведат изпита по нетрадиционен начин. - Колеги, тук има един чувал с човешки органи. Вашата задача е да бръкнете в чувала, да вземете един орган и да познаете какъв е преди да сте го извадили. Ако познаете органа, продължавате да говорите за него, ако не го познаете сте скъсани. Първи излиза Иванов, бърка в чувала и казва: - Кренвирш! - Колега помислете пак - казва единият професор. - Кренвирш - пак казва студентът. - Помислите пак, че ще Ви скъсам! - Кренвирш е - пак казва студента. Ядосан професора казва: - Добре колега, извадете си ръката. Иванов изважда ръката от чувала и в нея държи кренвирш. Двамата професори се споглеждат учудено и единят казва на другия: - Колега,а ние снощи с какво сме замезвали??? Мюлер се оплаква на свой подчинен: - Знаеш ли, че напследък Ширлиц ме безпокои. - Така ли?! Не съм забелязал нищо необичайно в поведението му. - Да аз не говоря, че е необичайно да се напие и да дойде при мен пейки "Катюша", изисквайки подпис за капитулацията. Но това ме безпокои...