Едно момче имало гостенка. Баба му видяла, че тя притичва до банята гола и попитала момчето:
— Какво е това?
— Ами тя е по секси бельо – отговорил внука.
Вечерта бабата се съблякла гола и… ще ляга в леглото. Дядото попитал:
— Защо си гола?
— Това е секси бельо – отговорила бабата.
— Ами много ти е омачкана нощницата – казал дядото.
Нощ. Съпруг кара жена си да правят секс. Накрая тя се съгласява:
— Добре, обаче ако загасиш лампата.
— Защо?
— Има един фактор, който намалява възбудата ми на светло.
— Какъв е този фактор?
— Виждам те.
Възрастен човечец влиза в министерството на отбраната и изявява желание да постъпи във флота.
— На колко години сте? – пита го младичък капитан.
— На петдесет и пет.
— Много сте стар за нас, господине.
— Дявол да го вземе, нима нямате нужда от някой и друг адмирал?
Влизат в банката маскирани Мечо Пух и Прасчо. Мечо Пух викнал:
— Това е обир!
— А, къде е оръжието? – пита учуден касиерът.
Мечо Пух сваля на Прасчо маската и пита:
— Да се изкашля ли?
Между писатели:
— Една дама ми сподели, че чела в автобуса моя най-нов роман и пропуснала 6 спирки!
— Интересно… Как е могла да заспи толкова дълбоко по време на движение?!
- Ще ви кажа само това, колега – хвали се въдичар пред свой познат. – Когато най-сетне извадих този шаран, нивото на язовира спадна с половин метър!
- Спал си с жена ми!! Ще си платиш за това!
— В ред ли си?! Няма да ти плащам и на теб!
Една жена се примолила на мъжа си:
— Скъпи, ще ми купиш ли ново килимче?
А той й отговорил:
— Ааа, без такива екстри! Ще си летиш с метлата!
Недоволна, че Адам се връща късно вкъщи, Ева го заплашва:
— Адаме, внимавай какво правиш! Я се обърни да ти преброя ребрата!
Стара маймуна обяснява на млада какво е условен рефлекс:
— Виж, сега ще натисна този бутон, а онзи идиот с бялата престилка ще ни донесе по банан.
- Как се нарича блондинка в университет?
— Посетител.
Старшината :
— Защо минахте на червено?
Пияният шофьор:
— Защото от бялото получавам киселини.
Две кучета си говорят и едното пита:
— Абе, знаеш ли какво е условен рефлекс?
Другото отговаря:
— Да бе, като светне една лампа и един идиот идва да ми носи храна.
Двама наркомани се возят в кола. Единият:
— Пешо, внимавай бабичка!
— Ех, язък за бабичката.
— Пешо внимавай – колоездач!
— Ех, язък за колелото.
— Пешо, внимавай бе – тир иде!
— К’во да внимавам – нали ти караш.
- Скъпи, да знаеш къде е книгата ни „Как да живеем 100 години“?
— Изхвърлих я. Майка ти искаше да я чете.
В малък тексаски град пристига турист. На улицата той пита един минувач:
— Бихте ли ми препоръчали вашия най-тих хотел? Не съм много добре с нервите.
— Моля! Тук зад ъгъла! Тъкмо миналата седмица в него застреляха един тип, който вдигаше много шум.
- Нова вратовръзка? Ти ли си я купи?
— Да.
— Друг път не прави така, помоли някой друг.
В тъмен подлез двама се целуват:
— Обичаш ли ме?
— Обичам те. А ти мен?
— И аз те обичам. Но как се казваш?
— Пешо. А ти?
— По дяволите! И аз се казвам Пешо!
Две блондинки си говорят:
— В началото си мислех, че той ми изневерява, а сега разбрах, че той с мен й изневерява на нея. Така ми стана хубаво…
- От какво се страхуват и жабите, и момичетата?
— От щъркели.