Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Сине, довечера като илизаш - умната! Е, в краен случай може и русата...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Чу ли за смъртния случай след приемане на Виагра? — Да, един идиот взел 12 таблетки! — И какво е станало с него? — С него нищо. Жена му умряла!
Разни
03.10.2017
1,595 прегледа
Следващ →
Още вицове
До сватбата годеникът нарича годеницата си мишле, птиченце, писанче и т.н. С всяка година съвместен живот животните стават все по-големи.
Охраната на склада за енергийни напитки Бончев вече не спи 16-то денонощие, но стоката все пак някъде изчезва.
Телеграма от родителите: "Как са изпитите? Съобщи спешно!" Отговор: "Изпитите минаха блестящо. Професорите са във възторг. Молят да повторя наесен."
Богат литовски емигрант, живял дълго време в Америка, отива в родината си. Обаче внезапно любимото му куче, което е довел със себе си, умира. Емигрантът отива в католическата църква и пита: - Може ли да погребете кучето ми? - Ама как, това е светотатство! - Но то беше любимото ми куче, обичах го като човек… - Иди при руснаците, те са алчен народ - дай им пари и ще го погребат в православната си църква. - Ако им дам 50 000 долара, ще се навият ли? - Ах, чадо, защо не каза веднага, че песът е бил католик?
На една баба и дошли гости , приятели на сина и . Яли , пили и свършили всичко . Бабата попитала сина си : -Сине , няма какво да пият повече , какво да правим ? -Мамо , сипи им малко оцет , те ще се откажат и ще си тръгнат ! Бабата сипала оцет . Единият от гостите след няколко чашки казал на другия: - Абе това е оцет ! , а вторият отговорил : -Не бой са , в една къща повече от един литър оцет няма . Те пак ще ни сипят вино .. И така продължила вечерта .