Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мониторът е главното в компютъра. Това го знаят даже холивудските сценаристи: едва ли не във всеки втори екшън може да се види унищожаване на компютър чрез разстрел на монитора. Няма монитор - няма компютър!...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
"Ако заспиш с мисълта за секс в главата, ще се събудиш с решение в ръката". Стара китайска поговорка.
Семейни
03.10.2017
3,803 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Защо слонът не може да кара колело? - Защото няма малък пръст за звънеца!
Една мутра казва на приятеля си: - Абе, брато, знаеш ли кво пише във вестника? - Кво бе брато? - Пише, че утре е краят на света. - Споко бе, брато, ние сме един век назад, бе.
В музея гид обяснява на посетителите: - Това е синът на фараона, това е жената на фараона, това е братът на фараона, а това е мумията на фараона. - А мумията каква му се пада на фараона? - попитала учудена една блондинка.
Инспектират психиатрия. Проверяващият пита подготвен за изписване болен: - Доволен ли сте от пребиваването тук? - О, да! Много са добри! Положително и вас ще излекуват! - Но аз съм министърът на здравеопазването! - Не се притеснявайте, аз като влязох тук, бях президент на републиката!
Три садистки обменят опит. Първата: Прибирам се вкъщи, връзвам мъжа си за стола и един час пред него ходя гола. Втората: Това е нищо! Прибирам се, събличам мъжа си чисто гол, слагам му един кучешки нашийник и го карам да ми лиже краката. Третата: Ама, че сте жалостиви, срам ме е направо! Нима така трябва да се постъпва с тези животни? Аз например - прибирам се, завързвам го за стола, залепям му устата с тиксо и му разказвам два часа, как ми е минал деня, какво ми каза Мими, какво прочетох в "Космополитан", какви намаления на стоки видях в мола!