Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
През войната: - Стой, кой там? - Партизани. - Колко сте? - Цванцих.
Военни 3,949 прегледа
Следващ →

Още вицове

По улицата върви засукано маце с палто от норки. Възмутен природозащитник я спира и й казва: - А знаете ли, г-жо, колко животни са убити, за да се направи Вашето палто? - Не знам, ама ти знаеш ли с колко животни съм се ебала, за да го купя... Зайо седи на пьн в гората и си пили ноктите. Минава лисицата. - Зайо, какво правиш? - Пиля си ноктите, че ще шибам лъвицата. Лисицата се зачудила и си тръгнала. Минава вълкът. - Зайо, какво правиш? - Пиля си ноктите, че ще шибам лъвицата. Вълкът и той се почудил и си тръгнал. Минава мечката. - Зайо, какво правиш? - Пиля си ноктите, че ще шибам лъвицата. И мечката си тръгнала. Из гората се понесла мълва. Даже и лъвът разбрал, ядосал се и решил да види каква е работата. Отишъл при Зайо. - Зайо, абе ти какво правиш? - Абе, нищо. Пиля си ноктите и си говоря глупости. Лягат си Иванчо и Марийка да правят секс. След минута Марийка възкликва: -Абе Иванчо, май ти е крив ? -Не ми е крив, просто ти си кривогледа- отговаря гордо Иванчо. - Абе, аз като гледам, май съм и късогледа .. Намерил един философ една бутилка, отворил я, а от нея изскочил вълшебния джин: - Аз съм всемогъщия джин, ти ме освободи.. - Как ше си всемогъщ, ако не можеш от една бутилка да се измъкнеш? - Ще ти изпълня три желания. - Създай камък, който никой да не може да вдигне. - Странно желание. Какво е второто ти желание? - Вдигни го. - Предавам се, аз не съм всемогъщ джин. Ще се върна в бутилката да се упражнявам. - Аз правилно ти казах, че не си всемогъщ. - Правилно, но безполезно. Как да държиш идиот в напрежение... чакай ще ти кажа утре.