Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Коментар по повод на препоръки от Европейския съюз и в частност Германия към политиката на България: - Не може нация, която се напива с бира, да поучава нация, която изтрезнява с бира!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Военни
През войната: - Стой, кой там? - Партизани. - Колко сте? - Цванцих.
Военни
03.10.2017
3,949 прегледа
Следващ →
Още вицове
По улицата върви засукано маце с палто от норки. Възмутен природозащитник я спира и й казва: - А знаете ли, г-жо, колко животни са убити, за да се направи Вашето палто? - Не знам, ама ти знаеш ли с колко животни съм се ебала, за да го купя...
Зайо седи на пьн в гората и си пили ноктите. Минава лисицата. - Зайо, какво правиш? - Пиля си ноктите, че ще шибам лъвицата. Лисицата се зачудила и си тръгнала. Минава вълкът. - Зайо, какво правиш? - Пиля си ноктите, че ще шибам лъвицата. Вълкът и той се почудил и си тръгнал. Минава мечката. - Зайо, какво правиш? - Пиля си ноктите, че ще шибам лъвицата. И мечката си тръгнала. Из гората се понесла мълва. Даже и лъвът разбрал, ядосал се и решил да види каква е работата. Отишъл при Зайо. - Зайо, абе ти какво правиш? - Абе, нищо. Пиля си ноктите и си говоря глупости.
Лягат си Иванчо и Марийка да правят секс. След минута Марийка възкликва: -Абе Иванчо, май ти е крив ? -Не ми е крив, просто ти си кривогледа- отговаря гордо Иванчо. - Абе, аз като гледам, май съм и късогледа ..
Намерил един философ една бутилка, отворил я, а от нея изскочил вълшебния джин: - Аз съм всемогъщия джин, ти ме освободи.. - Как ше си всемогъщ, ако не можеш от една бутилка да се измъкнеш? - Ще ти изпълня три желания. - Създай камък, който никой да не може да вдигне. - Странно желание. Какво е второто ти желание? - Вдигни го. - Предавам се, аз не съм всемогъщ джин. Ще се върна в бутилката да се упражнявам. - Аз правилно ти казах, че не си всемогъщ. - Правилно, но безполезно.
Как да държиш идиот в напрежение... чакай ще ти кажа утре.