Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Момче и момиче се любят в колата. По стъклото чука полицай: - Какво правите тук? Момчето: - Чукам приятелката си. - Добре-казва полицаят. - Аз съм следващият. - Това ми харесва. До сега още не съм чукал полицай.
Полицаи 3,683 прегледа
Следващ →

Още вицове

Възполвайте се от най-новите тарифни планове с много отстъпки от КАТ! Предлагаме ви новите карти за експресно разплащане с 20, 50 и 100 лв. глоби в тях. За VIP и корпоративни клиенти предлагаме новия тарифен план "Шумахер" - за 1000 лв. всички нарушения през месеца са безплатни. Не забравяйте и за новата абонаментна услуга "Любимо нарушение". Глобите за предварително избрано нарушение ще бъдат с 50% отстъпка. И накрая само за 500 лв. картата "Антирадар" - когато сте с нея радарите не могат да определят скоростта ви. Следете промоционалните оферти на КАТ! Когато си открия фирма, задължително ще я нарека ООО ООО. А после ще гледам, как секретарките ще отговорят на телефонните обаждания. - Скъпи, а ти бил ли си с много жени? - Не. Ти пък... всеки път само с по една. Клиент влиза в бар. Идва да го обслужи барман с широко и бузесто лице. Клиентът: - Ей, бармана с лице като задник, дай едно уиски! Барманът го изгледал на кръв, но му сипал едно уиски. След малко. - Ей, бармана с лице като задник, дай едно уиски! Барманът отново се въздържал и му сипал едно уиски, но когато това се потретило той не издържал, скочил върху клиента и го пребил. Клиентът лежи на пода, барманът седи на висок стол и пие сок със сламка. По едно време клиентът се надига и изломотва: - Абе, барман, като свършиш с клизмата, ще сипеш ли едно уиски? Мъж пита жена: -Госпожице, ще спите ли със мен за 1000 лв? ’Ще видим.’ Казала тя. -А за 500? -Едва ли. -А за 20? -Ама вие за каква ме мислите?( -Госпожице, мисля че разбрахме каква сте, сега уточняваме цената)