Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена към съпруга си - програмист: - Отвори този файл! ... Виждаш ли тази снимка? - Да, и? - разсеяно отговаря той. - Запомни добре лицето... Запомни ли го?... Добре, утре в 17:30 трябва да го вземеш от градината!
Семейни 3,112 прегледа
Следващ →

Още вицове

Американеца, Французина и Българина попаднали на остров на който живеели само жени канибалки. Подгонили ги те и тримата се скрили в една пещера. Поседяли около седмица и Американеца казал: -Момчета, не мога повече. Гладен съм, пие ми се, е*е ми се, отивам. Отишъл той и вечерта чули страшен вик. Поседя ли още 1 седмица и французина казал: -Копеле не издържам вече. Огладнях, пие ми се, е*е ми се, и аз отивам. Отишъл и французина и на вечерта чул нашия още по страшен рев. Поседял още 10 дни и си казал: -Отивам и аз пък каквото ще да става. Отишъл при канибалките и водачката го попитала какво иска, а нашия отговорил: -И аз като другите двама, да ям, да пия, да е*а. Дали му те каквото поискал и след три дни го попитали: –Дойде време да ни кажеш каква професия имаше в БГ. Нашия: -Защо? Канибалките: –Защото Американеца беше дърводелец и му отрязахме оная работа с трион, Французина стъклар, а на него с елмаз. Нашия: -Еехе момичета, аз бях сладоледаджия. Иванчо на Марийка: - Хайде да си играем на семейство! - Как Иванчо? - Първо ще се наебем, а после ще се разделим поради несходство в характерите.. Можеш да унищожиш човек, но не и да го победиш. Ърнест Хемингуей Американецът, французинът и бай Ганьо седели на една маса и се надлъгвали. Американецът казал: — Аз в Америка каква голяма подводница си имам! Ако я напълниш с вода, може да плаваш с друга подводница вътре в нея. Французинът казал: — Аз пък в моя хангар във Франция, като светна лампата, около нея започват да кръжат 5,6 боинга. И бай Ганьо казал: — В България пък има един циганин, от село Долно Абланово, дето си навива х*я 5 пъти около кръста и като опъне останалата част, на нея кацат 5 фенера. Другите двама се усъмнили: — Ееее, бай Ганьо, ти пък… ние че лъжем, лъжем, ама ти хептен. Американецът: — Да, аз поизлъгах малко, подводницата ми е мъничка, с дистанционно. Французинът: — Да, и аз излъгах, имам 1 малко хангарче, дето и лампа няма даже. Бай Ганьо: — И аз излъгах, момчета, не беше от Долно Абланово – от Горно беше. В кръчмата дебел човек пие бира след бира. Друг клиент дълго го наблюдава и му казва възхитен: - Ама вие пиете бирата съвсем като вода! - Глупости говорите - отговаря пиещият. - Нима човек може да изпие толкова много вода!?