Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Казват, че мъжът мисли обикновено с долната глава. Следователно, за да мисли с горната, обърнете го с главата надолу.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Жена към съпруга си - програмист: - Отвори този файл! ... Виждаш ли тази снимка? - Да, и? - разсеяно отговаря той. - Запомни добре лицето... Запомни ли го?... Добре, утре в 17:30 трябва да го вземеш от градината!
Семейни
03.10.2017
3,112 прегледа
Следващ →
Още вицове
Американеца, Французина и Българина попаднали на остров на който живеели само жени канибалки. Подгонили ги те и тримата се скрили в една пещера. Поседяли около седмица и Американеца казал: -Момчета, не мога повече. Гладен съм, пие ми се, е*е ми се, отивам. Отишъл той и вечерта чули страшен вик. Поседя ли още 1 седмица и французина казал: -Копеле не издържам вече. Огладнях, пие ми се, е*е ми се, и аз отивам. Отишъл и французина и на вечерта чул нашия още по страшен рев. Поседял още 10 дни и си казал: -Отивам и аз пък каквото ще да става. Отишъл при канибалките и водачката го попитала какво иска, а нашия отговорил: -И аз като другите двама, да ям, да пия, да е*а. Дали му те каквото поискал и след три дни го попитали: –Дойде време да ни кажеш каква професия имаше в БГ. Нашия: -Защо? Канибалките: –Защото Американеца беше дърводелец и му отрязахме оная работа с трион, Французина стъклар, а на него с елмаз. Нашия: -Еехе момичета, аз бях сладоледаджия.
Иванчо на Марийка: - Хайде да си играем на семейство! - Как Иванчо? - Първо ще се наебем, а после ще се разделим поради несходство в характерите..
Можеш да унищожиш човек, но не и да го победиш. Ърнест Хемингуей
Американецът, французинът и бай Ганьо седели на една маса и се надлъгвали. Американецът казал: — Аз в Америка каква голяма подводница си имам! Ако я напълниш с вода, може да плаваш с друга подводница вътре в нея. Французинът казал: — Аз пък в моя хангар във Франция, като светна лампата, около нея започват да кръжат 5,6 боинга. И бай Ганьо казал: — В България пък има един циганин, от село Долно Абланово, дето си навива х*я 5 пъти около кръста и като опъне останалата част, на нея кацат 5 фенера. Другите двама се усъмнили: — Ееее, бай Ганьо, ти пък… ние че лъжем, лъжем, ама ти хептен. Американецът: — Да, аз поизлъгах малко, подводницата ми е мъничка, с дистанционно. Французинът: — Да, и аз излъгах, имам 1 малко хангарче, дето и лампа няма даже. Бай Ганьо: — И аз излъгах, момчета, не беше от Долно Абланово – от Горно беше.
В кръчмата дебел човек пие бира след бира. Друг клиент дълго го наблюдава и му казва възхитен: - Ама вие пиете бирата съвсем като вода! - Глупости говорите - отговаря пиещият. - Нима човек може да изпие толкова много вода!?