Две приятелки си говорят:
— Още не мога да разбера, как съм могла да забременея? Този месец почти не съм била с мъже…
- Докторе, как се лекува алергия?
— Много просто, ако има алергия към ягоди наприемр, то е трябва да се спре да се яде ягоди и всичко ще е ок.
— Ех, аз имам алергия към ракия, значи съм неизлечимо болен.
Отегчен мъж в книжарницата:
— Моля ви, препоръчайте ми нещо за четене?!
— Ами… мога да ви предложа Кама Сутра!
— Е, добре де… нямате ли нещо за мъже, които все още пазят детското в себе си?!
— Ами имаме… Кама Сутра за оцветяване…
Учителка пита Иванчо:
— Иванчо, защо вчера не беше на училище?
— Бях болен, госпожо…
— Болен, а… А на стриптийз клуб можеш да ходиш, нищо че си болен?
— Не съм ходил, у нас си бях!
— Не ме лъжи, знаеш ли колко добре се вижда всичко от пилона.
- Докторе, боли ме язвата.
— Пиеш ли?
— Па сипи!
Между блондинки:
— Как се казваш?
— Виктория, но без Х.
— Ами, то няма Х!
— Нали това ти казвам…
Една кола блъснала Иванчо и той умрял. На другият ден след погребението един негов приятел звъннал до рая да види дали е пристигнал.
— Ало, кой е на телефона?
— Дева Мария!
— Иванчо пристигна ли?
— Не, чакаме го още.
След един час пак на телефона:
— Ало, с кого говоря?
— Дева Мария.
— Иванчо да е дошъл?
— Няма го още.
След още един час:
— С кого говоря моля?
— С Мария.
— Аха, значи Иванчо най-после е пристигнал!
Двама затворници се запознават:
— Ти за какво лежиш?
— За mp3-ки. а ти?
— За филми, но съм невинен. Доставчикът ме натопи…
Мъж се прибира късно и ляга да спи в отделна стая. През нощта чува жена си да вика и отивайки в нейната стая вижда как изчезва силует на мъж през прозореца. Жената:
— Два пъти ме изнасили!
— Защо не извика веднага?
— Мислех, че си ти, докато не започна втория път.
- Как псуват джедаите?
— Нека майка ти бъде с мен!
Петърчо попитал баща си:
— Тате, какво са пияниците?
— Много лоши хора! Виждаш ли тия четири бора там? Те ги виждат двойно повече, значи осем.
— Но, тате, там има само два бора!
Баща завел сина си на риболов. Хвърлил въдицата и двамата зачакали. Седяли така много време, обаче нищо не кълвяло.
Бащата:
— Сине донеси от колата тесто – ще ловим на него.
Синът:
— Ама тате, аз не знаех, че е за риболова и го изядох.
— Е нищо, донеси хляба!
— Е да де, ама аз не знаех, че и той е за риболова и по пътя го изядох целия.
— Значи да знаеш – никога вече няма да те взимам с мене за риба. Айде дояждай червеите и да си ходим!
Разговарят две приятелки:
— Съпругът ми пали цигара след всеки хубав обяд.
— Не се притеснявай. Една цигара в годината няма да му навреди.
Един мъж си купил папагал и му вързал два конеца: син и червен. Когато някой дръпнел синия конец папагалът казвал „Здравей!“ а когато някой дръпнел червения „Как си?“. Веднъж поканил приятелката си (блондинка). Тя дръпнала синия конец и папагалът казал:
— Здравей!
После дръпнала червеният и той казал:
— Как си!
След това дръпнала и двата едновременно и папагалът казал:
— Ще падна ма, гъско!
Малко дете:
— За Коледа искам тампон!
— A знаеш ли какво е това „тампон“?
— Амии, не знам точно, но по телевизията казват, че ако имаш този тампон, може да ходиш на плаж всеки ден, да караш колело, да тичаш, да правиш всичко, каквото ти харесва и никой нищо да не забележи!
Съдията:
— Защо разбихте магазина?
— Защото имах проблем!
— Какъв?
— Ключов…
Прасчо и Мечо Пух са в една лодка. Докато мечо Пух гребе Прасчо спи. По едно време Мечо Пух здравата удря Прасчо по гърба. Прасчо целият в кръв и с разбит нос казва:
— Пух, аз мислех, че сме приятели.
А Пух му отвръща:
— Е па аз откъде да знам ти какво си мислиш.
Пияница сяда на бара в кръчмата, слага пред себе си будилник и започва да пие бира след бира. По някое време поглежда будилника, надига се и казва на бармана:
— Два. Време е да си ходя.
— Какво, два часа ли стана вече?
— Не, станаха два будилника.
Мъж се пече на нудистикия плаж, но за да предпази от силното слънце, е сложил шапка върху органа си. Минава наблизо една жена и ехидно казва:
— Ако бяхте истински джентълмен, щяхте да си вдигнете шапката в присъствието на дама.
— Ако вие бяхте истинска лейди, шапката сама щеше да се вдигне!
Две блондинки разговарят и едната казва:
— Муцка, да знаеш днес какво ми се случи – заседнах в асансьора и стоях там 3 часа!
— А ти да знаеш на мен какво ми се случи… Ескалаторът в мола спря и стоях там цял ден!!!