Заю-баю и ежко-бежко вървят и срещат видрата.
- Здравей тидро. - казва заекът.
- Защо я нарече тидра, тя е видра. - попитал ежко-бежко.
- Аз на животни, които съм ебал не им говоря на Вие.
Девойка стои на парапета на мост с явното намерение да се прости с живота. Приближава клошар.
— Абе момиче.. Така и така си решила да мреш.. Все тая ти е… Дай да те опъна като за последно, жена не съм пипал от години!
— Ти! Нещастник! Виж се на какво приличаш! Вонящ, мръсен, въшлив! Не, не и не! Махай се!
— Добре… Добреее… Отивам си… Ще те чакам под моста…