Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Едно момче се оплаква на приятеля си: — Всички имат ваканция, само аз нямам! — А защо нямаш? – попитало другото. — Защото не ходя на училище.
Ученически 4,219 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама американски войници - бял и негър, се къпят в банята. По едно време белият вижда че на "гордостта" на негъра има татуировка, от която се виждат буквите: "W..... y". Белият пита: -И твоята приятелка ли се казва Wendy? -Аааа не, на татуировката пише: "Wellcome to Jamaica and have a nice holliday" Двама се хвалят с кучетата си: - Моето куче като дойде до вратата звъни и аз му отварям. - А пък моето не звъни... - Пуф, какво глупаво куче! - ... не, просто си има собствен ключ! Катаджия спира кола: - Дай пет лева. - Защо? - Тук е забранено изпреварването. - Няма никакви забранителни знаци. - Ха-ха! Ако имаше и знак, щях да ти взема двадесет! Господин Асен Блатечки,крайно време е да излезете от ролята на Чарли от Стъклен дом,Дублите с паленето на мола свършиха. Попитали Радио Ереван: - Как се молят нарцистите? А от радиото отговорили: - Отче наш, ти който си на небето и също като мен си Бог...