Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Здравей, Дядо Коледа. Пише ти Иванчо. Моля, прочети това писмо до края. Това не е спам, а реален начин да спечелиш...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Ученически
Първокласник пита баща си – математик: — Тате, как се пише осмица? — Много просто. Взимаш знака за безкрайност и правиш централна ротация на „пи“ върху две.
Ученически
03.10.2017
3,047 прегледа
Следващ →
Още вицове
Триглавият змей хванал американеца, французина и Бай Ганьо и им рекъл: - Ще ви изпълня по две желания и след това ще ви изям! Янкито поискал шише уиски и хубаво маце. На другия ден змеят го хапнал. Франсето поискал каса шампанско и хубаво маце. Същата съдба на другия ден. Нашият специалист поискал кашон презервативи и празна стая. Заключил се вътре. Змеят ще умре от любопитство. На следващия ден чука на вратата, нашият не отваря. Забил той един шут на вратата и кво да види - Ганьо с голям зор гълта последния презерватив: - Защо така бе Ганьо? - Тъй и тъй ще ме ядеш, интересно ми е как ще ме дъвчеш куче триглаво...
Жена казва на мъжа си: - Скъпи, ще има ли джиджи-биджи... Мъжа: - О скъпа, искам първо да хапна нещо. Жената: - Ама, че си животно!
Двама автомобилни инструктори се засичат на опашката пред КАТ: - Кво става бе Гошо,нещо не те виждам много на кеф? - Уволниха връзката в КАТ и се налага да чакам, ама и ти нещо на посърнал ми изглеждаш? - Мани,мани,някой ме е проклел, паднаха ми се 7 блондинки за обучаване.
Кара си един шофьор на тир из някво село и не щеш ли, от един двор на пътя му изскачат няколко патки. Той забива спирачки, но блъска две от тях. Слиза от камиона и решава да види на кого са патките, влиза в двора, а там стои една бабичка. Той й вика: - Бабо, тука сгазих две патки, ела да видиш да не са от твоите. Излиза старицата, поглежда ги и му отговаря: - А, не са от моите, аз такива плоски патки нямам.
Майка към сина си: - Умолявам те - вземи се в ръце и учи повече. Не държа да си точно отличник...обаче...писна ми да ходя по родителски срещи с фалшиво име.