Мъжът:
- Виж, пера вече трета риза.
Жената:
- Вече си изпрал две?
Мъжът:
- Не, аз започнах направо от третата.
Говорят си двама приятели. Единият казва:
- Жена ми е голяма късметлийка.
- Защо мислиш така? - попитал другия.
Ами по-миналата седмица си намерила златен синджир в трамвая, миналата седмица в едно такси си намерила кожено палто, а вчера в асансьора си намерила 500 долара, а аз само едни слипове си намерих под леглото и те пък са ми големи.
- Защо блондинките докато се къпят се въртят около струята вода от душа???
- Ами понеже използват Wash & Go!!!
- Мръсник с мръсник такъв! Каква е тази Иванка? Коя е?
- Иванка ли? А-а, да, това е кобилата, на която заложих в неделя.
- Тази кобила се обади по телефона и каза, че ще те чака в 7 часа пред ресторанта...
Молба към "Свидетелите на Йехова" да се явят при следователя Иванов за даване на показания.
Ако ти духнат под опашката, приеми го за попътен вятър.
Демокрация - властта принадлежи на хората, а всичко останало принадлежи на властта.
"Ако Ви се повреди принтерът, сложете монитора върху ксерокса."
Подчинен:
- И кой идиот го измисли това?
Шефа:
- Аз!
Подчинения:
- Гениално!!!!
Руснак кара с превишена скорост в Грузия. Спира го катаджия.
- Видя ли знака, бе? Знаеш ли с каква скорост караш? Я пиши бързо обяснение, обаче на грузински.
- Ама аз не зная грузински!
- Не ми се обяснявай, а пиши!
Руснакът се обръща към преминаващият наблизо пешеходец:
- Моля те, помогни ми да напиша обясение на грузински!
- Не се излагай, бе! Сложи 10 долара в книжката и му ги дай!
Руснакът слага 10 долара в книжката и ги подава на катаджията. Той отваря книжката, поглежда вътре и казва:
- А, видя ли! А викаш, че не знаеш грузински. Виж, че половината си го написал вече!
В рейса:
- Моля, дефлорирайте ми билета!
- За какво са виновни политиците?
- По-добре питай за какво не са...
В автобуса пиян мъж се подпира на стоящата до него жена. Тя търпяла първоначално, а после не издържала и му викнала:
- Господине, още малко и ще легнете върху мен!
Пияницата я поглежда с мътен поглед и отговаря:
- Айде-е-е-е..., размечтахме се нещо...
- Здравейте! Обаждаме се от Перник.
- А защо веднага заплашвате?
Един получава sms от жена си, която е сама на почивка:
"Така или иначе, ти си най-добър"
Говорят си трима приятели на кой жена му от какво се възбужда най-много.
Първия разказва... мойта най-обича, така лекичко с езиче около зърното..и т. н.
Втория казва, мойта пък най-обича ..така с език от вътрешната страна на бедрата..и т. н.
Третият ги слуша и им казва..абе, момчета това е нищо..моята направо откача, като се изпразня ..и се избърша в пердетата!
Млада актриса, снимала се във филма на известен режисьор, я питат журналисти:
- Каква бяхте, преди да се снимате в този филм?
- Девица.
- Няма по-голямо зло от съпругата!
- Има - майка й!
Водят малко момиченце при психиатър.
Започва прегледът. Психиатърът я пита:
- Как се казваш?
- Петя.
- А на колко години си?
- На 5.
- Кой сезон е сега?
- Лято.
- Е как лято, вчера вози ли се на шейна?
- Возих се.
- А прави ли снежен човек?
- Правих.
- Е какво лято е сега!
- Скапано!
Между блондинки:
- Мила, ти изглеждаш чудесно!
- Сериозно?
- Разбира се! Спокойно можеш да скриеш поне два часа от възрастта си…