Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Между блондинки: - Мила, ти изглеждаш чудесно! - Сериозно? - Разбира се! Спокойно можеш да скриеш поне два часа от възрастта си…
Блондинки 3,152 прегледа
Следващ →

Още вицове

Спален вагон. Момиче и момче на горните легла, а на долното баба. Момчето говори на момичето: - Ела при мен, че не издържам! - Ако дойда трябва да мина през бабата, а тя ще се събуди и ще развали работата. - Не се притеснявай, така съм го надървил, че ще го просна между двете легла и ще минеш по него, като по мост. А бабата отдолу се обадила: - Ами на връщане? Поговорка на деня: Не е луд Вълка, а СОС(столичен общински съвет) се прави на луд...за да платят софиянци три милиона лева повече на Вълка. ---- Вълкът си чака още един "Майбах" и едно "Бугати" и чак тогава генералът ще го изгони вече... ---- Неизвестен служител на столична община дари три милиона на Кумчо-Вълчо... Лесно е да бъдеш почтен, когато нямаш друг избор. Един човек имал Паркинсон, Алцхаймер, грип, настинка , екзема, псориазис, треска, малария, невродермит, сърдечен порок, бълхи, срамни въшки, дюстабан, СПИН, сифилис, гонорея... Лекували го в местната болница. Дошли инспектори от световната здравна организация, защото подобен случай не е известен досега. Питали с какво го лекуват. Шефа на болнацата им обяснил кратко: - С пица! - С пица ли? Как така? Помага ли? - Ми не знам, ама само това се провира под вратата... Имало двама братя. Големият бил много силен но сляп. Малкият бил по-слаб и много заеквал. Двамата братя убивали биковете в околията. Малкият брат държал бика, а другия по-големия с един юмрук го убивал. Един ден отиват в някаква къща и ще убиват един бик. Малкият брат държи бика и казва на големия да удря. Малкият: - О-о-оооште един път... Бам! - О-о-оооште един път... Бам! - О-о-оооште един път ако ме удариш, ще пусна бика!