Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена влиза гола в едно такси. Шофъора я гледа с изумен поглед. Жената го пита: -Не си ли виждал гола жена до сега? А шофьора отговаря: -Аз гола жена сам виждам..ама не знам от къде ще изкараш пари да ми платиш...
Разни 1,598 прегледа
Следващ →

Още вицове

Звъни мутра в компютърен магазин: - Абе ей, вие какъ компютър сте ми продали?! Не работи! - А копчето "Power" натиснахте ли? - Два пъти го натиснах, не работи! Лекарите често знаят неща за заболяването, но го крият от пациентите: конфиденциалност пациент-лекар. В един бар седят протестант, католик и мормон. Пият си и лафят на спортни теми. Накрая решили да спрат със спорта и да си поприказват за семействата си. Протестантът казва: "Аз имам 4 деца, още едно и ще имам баскетболен отбор..." Католикът казва: "Аз имам 10 деца, още едно и ще имам футболен отбор..." Мормонът: "Аз имам 17 жени, още една и ще си имам игрище за голф..." :) Пожар в осеметажен блок. Блондинка, брюнетка и червенокоса не могли да се изнесат навреме и останали заклещени на последния етаж. Дошли пожарникарите, опънали едно платнище и им викнали: - Айде скачайте, ама една по една! Червенокосата скочила първа. Пожарникарите я гледали, докато лети, решили, че е грозна, дръпнали платнището в последния момент и мацката естествено се разпльокала. После викнали нагоре: - Айде следващата да скача! Брюнетката се развикала: - Да, бе да, да не съм луда, нали видях какво направихте. Пожарникарите: - Тази беше толкова грозна, че не заслужаваше да я спасим. Ти си по-красива и сега няма да дръпнем платнището. Айде скачай! Подлъгала се и брюнетката, и скочила. Докато летяла пожарникарите решили, че и тя е много грозна и пак дръпнали платнището. След малко викнали на блондинката: - Ти какво, да не смяташ да останеш горе? Айде скачай! - Ще скоча, ама оставете платнището и се дръпнете най-малко на трийсе метра, да не може да го дръпнете. Късно през нощта Славчо се прибира пиян. Жена му стои на вратата на кухнята с точилка в ръката. Той я гледа и след кратка пауза казва: - А ти все готвиш ли готвиш...