Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Напушили се сверзи двама наркомана и решили да ходят да играят футбол. Единият казал на другия: - Аз ще бъда 22-мата футболисти, а ти ще бъдеш 35 000-ната публика. И така започнали да играят. Този, който бил футболистите бягал из целия стадион след въображаемата топка, скачал, падал, ставал... но по едно време започнал да се ядосва и казал: - И мамка му ... ГРЕДА!!! Този, който бил многохилядната публика взел един камък и го оцелил и онзи казал: - Браво бе, от 22-ма футболисти баш мене ли оцели е? - А ти от 35 000-на публика как разбра, че аз съм те оцелил?
Семейни 3,078 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама приятели говорят: - Ти какво правиш след секс? - Заспивам, а ти? - Обличам се и бързо изчезвам, докато не си се върнал от работа. Още си спомням как мама ме заведе на училище за първия учебен ден... И как тате ме отнесе след абитурентската вечер... Ако пред себе си виждаш Надежда, това значи, че живееш в Обеля. Футболен отбор пътува към съседен град, където има мач. По пътя автобусът катастрофира и целият отбор се явява пред вратите на рая. Свети Петър ги посреща и не ги пуска вътре: - По всички канони футболистите са определени като грешници. Те отвличат хората от религиозното им благочестие, като ги карат да ходят по мачове. По тази причина, мястото ви е в ада. Желая ви приятно прекарване там. Между другото, кой от вас е вратарят? - Аз! – обажда се един от играчите. - Ти можеш да влезеш в рая. Аз много внимателно следя вашите мачове и съвсем спокойно мога да ти кажа – ти не си никакъв футболист. Съпружеска двойка, която се готви да си купи ново жилище беседва с агента по продажбата. - Този дом, който ни показахте вчера, изцяло ни устройва. Жена ми направо се влюби в него. Единственото лошо нещо е онова огромон, сиво, бетонно здание от другата страна на улицата, което закрива хубавата гледка... - За него не се притеснявайте, господине. Това е цех за динамит, който рано или късно ще хвръкне във въздуха.