Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Руснак кара с превишена скорост в Грузия. Спира го катаджия. - Видя ли знака, бе? Знаеш ли с каква скорост караш? Я пиши бързо обяснение, обаче на грузински. - Ама аз не зная грузински! - Не ми се обяснявай, а пиши! Руснакът се обръща към преминаващият наблизо пешеходец: - Моля те, помогни ми да напиша обясение на грузински! - Не се излагай, бе! Сложи 10 долара в книжката и му ги дай! Руснакът слага 10 долара в книжката и ги подава на катаджията. Той отваря книжката, поглежда вътре и казва: - А, видя ли! А викаш, че не знаеш грузински. Виж, че половината си го написал вече!
Любими Герои 3,535 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителката се разболяла и влязла в болница. класът изпратил Иванчо на свиждане. Връща се и докладва: - Деца, положението е безнадеждно. Утре я изписват и от вдругиден пак е на работа. - Генко, искам всичко да си бъде, както си беше, разделихме се заради моята глупост, все още те обичам и искам да сме заедно! - И аз искам същото - Наистина? Кажи ми честно! - А-а-а, не, сторило ми се е... Мъж и жена отиват на опера. По някое време мъжът пита жената: - Скъпа, мога ли да пусна едно гълъбче? - Пусни, скъпи. След малко пак: - Скъпа, мога ли да пусна едно гълъбче? - Пусни, скъпи. Не след дълго се повтаря същата история. Сега обаче се обажда възмутен господин: - Ако пуснеш още едно гълъбче, ще ти счупя гълъбарника! Песимистът вижда само тунел. Оптимистът вижда светлината в края на тунела. Реалистът вижда тунела, светлината и приближаващия влак. А машинистът вижда трима идиоти, седящи на релсите… Недоволен клиент вика келнера... - Не можахте ли да изпечете по-добре пилето? - Защо господине, да не би да е сурово? - Не бе - кълве ми от гарнитурата!!!