Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Влиза един пияница в ресторант. Поръчва си няколко водки. На петата келнерът го пита: - Господине, 5 водки са малко много. Как ще се приберете вкъщи? - Еййй, момче, не се притеснявай - с кола съм.
Пиянски 2,015 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малката Мила заявява на майка си след поредната кавга: - Не ми се карай! Аз съм много добро и послушно дете! - Откъде накъде! Какви ги приказваш? - Аз издържам при тебе вече 9 години, а бащите ми не могат да живеят с тебе и по една... Кажете, а как се нарича "свинския грип" в арабските страни? Шеф на магазин слуша как продавач се разправя с клиента: - За съжаление, уважаема госпожо, ще трябва да почакаме още! Но се боя, че и за в бъдеще няма да можем да ви услужим! - казва продавачът. Шефът се обръща към клиентката: - Но ние ще получим съвсем скоро стоката. Поръчахме я миналата седмица. След това се нахвърля върху продавача: - Никога, никога не трябва да признавате, че нещо нямаме! Казвайте винаги, че стоката е поръчана и следващата седмица ще я получим. Но какво всъщност искаше дамата? - Дъжд - отговаря продавачът смутено. Служители на подразделението за борба с масовите безредици стоят пред тълпа демонстранти. Напрежението расте, започат да тропат с палките по щитовете си. Един казва на друг: - Виждаш ли онази пълна лелка с шапката? Това е тъща ми. Не я пипай! МОЯ Е! Двама английски джентълмени седят в клуба за следобедна цигара. - Кажете, Джеймс, какво мислите за бягането за здраве? - Аз смятам, Арчибалд, че това е една голяма глупост! - Защо смяташ така, Джеймс? Всички казват, че е полезно... - Виждете ли, Арчибалд, когато тичам за здраве, винаги ми се разлива уискито от чашата...