Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
След дискотека Марийка харесала Иванчо и го води вкъщи. Тяхните отсъствали от града. Влизат в коридора и Марийка направо в банята: - Аз ще се приготвя и идвам! Иванчо в този момент му се присрало ужасно. Няма къде, тоалетната и банята били общи! Зор ужасен!! Отваря вратата на хола, а на дивана лежи едно огромно куче. Изсрал се на средата на хола и си мисли: "Като дойде Марийка, ще помисли, че кучето се е изсрало..." Седнал в кухнята и чака. Излиза Марийка и го пита: - Що не отиде в хола? - Ами аз отворих вратата, там има едно голямо куче на дивана, а мен ме е много страх от тях! - Милият ми глупчо сладък. То е плюшено, ама нали изглежда като истинско...
Разни 2,232 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пътува си един пич през пустинята, един ден, една седмица, и на втората седмица страхотно му се приискала жена. Обаче, само камилата била наоколо. „Абе колкото и да ми се иска, не мога с камилата!“ – помислил човекът. След още няколко дни си обещал, „Ако до един час не срещна жена, ще я почна тая камила и толкоз!“ След три часа въздъхнал, спрял и разчекнал камилата. Тя обаче усетила какво следва и търтила да бяга, а ебачът – след нея. След половин час налитат на една страхотна мадама, която изкусително казва: — Какво мога да направя за теб, красавецо? Мъжът, обезумял от нагон, изкрещял: — Хвани я тая камила да я наеба, бе! През лятото искаше да е учител, а зимата - агроном. Работник във фирма съветва новопостъпил служител: - Президентът на фирмата много обича да разказва вицове. Не се смейте много, защото той не обича това. Ако само се усмихвате, ще сметне, че се подигравате с него, а ако си мълчите, ще помисли, че смешните истории не ви харесват. Ето, сега вече знаете как да се държите... Жената на програмист му носи кафе. Той без да отделя поглед от монитора, взима кафето и отпива. Казва и: - Не мога да го пия без захар! - Знам, скъпи! - отговорила жена му. - Просто исках да ти чуя гласа... Който е приятел на всички, не е приятел на никого. Аристотел