Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Няма по-голямо зло от съпругата! - Има - майка й!
Тъщи 3,649 прегледа
Следващ →

Още вицове

На Нова година: - Трябва да позвъня на мама и да й кажа къде съм. - Ало, мамо, къде съм? Хирург успокоява пациент: - Питате ме, какво ще стане, ако операцията не е успешна? Не се притеснявайте - нищо няма да забележите! Седят четири бабки и си пият следобедния чай. Едната казва: - Синът ми наскоро стана свещеник и всеки, който го срещне, му казва "отче". - Ех, казва втората, моят е епископ и всички го наричат "ваше светейшество". - А пък аз имам брат, който е кардинал. Хората се обръщат към него с "ваше високопреосвещенство", хвали се третата. Четвъртата притеснено споделила: - Моят син е стриптизьор. И когато се съблече, всички викат "О, боже!" Омръзна ми вече да се дебна за всичко с всички... За паркинг място пред офиса се дебнем с колегите, за място в леглото до жената се дебнем със съседа, за място на домашният компютър се дебнем с децата... е докога така. Българският хит за "Евровизия 2007" КОГАТО БЯХ МИНИСТЪР... Текст: народен Музика: народна Изпълнява: Р.Овч. с оркестър "Позитано" Когато бях министър и сделките въртях, бях много благодарен, че не съм сиромах... Щом трупнехме милиони, изкарвах ги навън и се правех на ударен, подпрян на някой пън. А времето бе сладко, да трупаш капитал и никога по-гладко не съм ни ял, ни крал!