Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Просто правило при децата: ако родителите ти заспят, то е време да се събудиш.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
След празника се чувстваш сякаш вчера си умрял, а днес сутринта си възкръснал от мъртвите...
Бисери
03.10.2017
3,260 прегледа
Следващ →
Още вицове
Туристи в планината гледат как един орел се спуска над пасящото наблизо стадо и отнася една черна овца. Докато обсъждат случката, орелът се връща, носейки бяла овца, и я оставя на мястото на черната. Шашнати, отиват и питат овчаря какво става. - А, нищо особено. - отговаря той. - Играем на шах и тоя път орелът е с белите.
На Червената шапчица й дошъл първия цикъл... Върви си тя през гората, носи храна на баба си и плаче. Насреща й - Вълкът. - Защо плачеш, Червена шапчице? - попитал я той. - Защото кръвта ми изтича - плаче и подсмърча тя. Вълкът рекъл: - Дай да видя от къде изтича, та ако мога, да ти помогна. Съгласила се тя, дала му да погледне... Гледал вълкът, чудил се, па рекъл: - Аз, Червена шапчице, не съм кой знае какъв лекар, ама работата е много зле. Мен ако питаш, някой ти е откъснал топките ...
- Искам да осъдя съседа си за обида! Нарече ме хипопотам! - И кога стана това? - Преди две години. - А защо чак сега се сетихте да го съдите? - Ами чак вчера видях по телевизията какво е хипопотам.
Епична битка! Дарт Вейдър срещу Крали Марко. След като победил, Крали Марко, бършейки меча си, казал: - Пууу, тоя па асматик, щеше да ми извади очите с т’ва фенерче!
Мъж влиза в църква и се насочва право към изповедалнята. - Отче, аз съм на 75 години, женен съм от 50 години и никога не бях изневерявал на жена си. Но снощи правих любов с две прекрасни 18-годишни близначки. - Кога за последен път си ходил да се изповядваш, сине? - пита свещеника. - Никога! Аз съм евреин. - Тогава защо идваш и ми казваш това? - Ама аз на всички го казвам!