Пушещ сина чува, че към стаята се приближава майка му. Бързо хвърля цигарата, пръска с освежителя за въздух, и когато влиза майка му казва:
- Мамо, не съм пушил! Честна дума!
Майката отговаря:
- Сине, пий, пуши, води си приятелки вкъщи, даже ако някоя иска да заживее тук! Само си намери жена, все пак си на 43!!!
- Вчера с един приятел спряхме пиенето. Днес ще отбележим това събитие.
Четирима мъже носят един трабант. Среща ги някакъв човек и ги пита:
- Kакво става момчета, не върви ли пущината?
- Не бе, бързаме...
Китайска тежкоатлетка отива при доктор и се оплаква
- Докторе, нас ни тъпчат с хормони, непрекъснато и вече почнаха да ми растат косми навсякъде.
- Къде точно ви растат ?
- Ами по гърдите, по гърба, на корема и там долу, точно до члена.
Обява:
"Фирма предлага всякакво бояджийски услуги за дома на Вашата тъща. Гарантираме стопроцентова токсичност ."
Секретарката:
- Шефе, дойде писмо от нашия филиал в Сахара. Пишат, че положението с водата при тях е катастрофиално.
Шефа:
- Само се чудят за какво да се оплакват.
- Не бих казала, вижте - марката на плика е закачена с кламер.
- Искаш ли да ти подаря книга?
- Става и да ми върнеш само...
- Вчера срещнах Дочето и тя ми каза, че си и казала моята тайна, а ти казах да не казваш никому.
- Каква е гаднярка! А аз и казах да не ти казва, че съм и казала.
- Виж сега. Тя ми каза да не ти казвам, че ми е казала, така че ти не и казвай, че съм ти казала.
Здрав секс - здраво тяло!
Звъни телефона. Мъжът вдига. Отсреща друг мъж пита:
- Ало, банката ли е?
- Абе що не ти го начукам и на тебе и на жена ми, бе! И двамата мислите еднакво!!
- Как се нарича човек, който живее в пустинята?
- Пещиняк...
Един черен жребец препускал през пустинята-седмица, две, месец. По едно време видял кръчма. Влязъл вътре, тропнал с копито по бара и казал на бармана:
- Слушай к’во, искам да ме напоиш, да ме нагостиш, и утре рано сутринта да ме събудиш защото страшно бързам!
Бармана така и направил, напоил го, нагостил го и на следващата сутрин отишъл да го буди. Нямал кофа с вода, затова му лиснал кофа с бяла боя. Коня се събудил разплатил се с бармана и тръгнал на път. Препускал седмица, две и видял оазис. Решил да се освежи малко. Навел се да пие вода, видял отражението си и възкликнал:
- Еееее, каъв тъп барман - събудил е друг кон!
Водят се усилени преговори между Атака,ДПС и всички ромски
партии,за издигане на общи кандидати за евро парламента.
За посредник единодушно е предпочетен Соломон Паси.
Всяка сутрин китайските деца стават, правят гимнастика и после отиват да я продават на пазара.
Господин Дюран иска да купи къща на село.
- Единственото нещо, което ме притеснява - казва той, - е
тази ужасна постройка отсреща, която загрозява гледката.
- Не се безпокойте - отговаря собственикът. - Това е фабрика
за барут. Тя може да хвръкне във въздуха всеки момент.
И ето дойде времето, когато трябва да се реши съдбата на света!!! В Ялта, след 2-рата Световна Война, Сталин, Чърчил и Тито (Сръбски диктатор, управлявал доста години по-късно, ама няма значение) се събират на по ракийка!!! След като се накъртили здравата Чърчил казал:
- Опа Опа Опа наша е Европа!!!
Сталин не се стърпял и контрирал:
- Ниет Ниет Ниет! Наший Целий Свиет (имайки предвит Европа и Азия)!!!
Тито Шибнал поредната чашка и изревал:
- Алфа Бета Гама! Иебем майку ваша, планетата е наша!!!
- Тате, тате, хайде да отидем на цирк,
- За какво, сине, някакви си глупости да показват.
- Гледах рекламата, там едни голи каки яздят лъвовете.
- Може пък да отидем, отдавна не съм виждал лъвове.
Кандидат студентски изпит по химия.Преподавателят държи колба със сярна киселина и пита студента:
-К’во е т’ва бе кажеш ли ми ще ти пиша 3?
-О,мамка му на езика ми е и не мога е-е-е-е на езика ми е.
-К’во на езика ли плюй бе глупак плюй че е отровно
Една вечер Папата решил да излезе на разходка из Рим. Да се поразтъпче малко, да подиша въздух. Върви той по една малка уличка, оглежда къщите и изведнъж вижда малко хлапе, което пуши цигара.
- Сине мой, не си ли много млад за цигари? - пита Папата.
- Абе, я да го духаш... - отвръща ядосано момчето.
Папата замалко да получи инфаркт.
- Ти, какво си мислиш, момче? Ти, на мен, Главата на католическата църква, Най-висшият служител на Господ, Божият наместник на земята, ми казваш "да го духам"? ТИ ДА ГО ДУХАШ!
Промоция във ветеринарната клиника:
"Внимание! Всяка втора кастрация е безплатна. Доведи приятел".