Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една вечер Папата решил да излезе на разходка из Рим. Да се поразтъпче малко, да подиша въздух. Върви той по една малка уличка, оглежда къщите и изведнъж вижда малко хлапе, което пуши цигара. - Сине мой, не си ли много млад за цигари? - пита Папата. - Абе, я да го духаш... - отвръща ядосано момчето. Папата замалко да получи инфаркт. - Ти, какво си мислиш, момче? Ти, на мен, Главата на католическата църква, Най-висшият служител на Господ, Божият наместник на земята, ми казваш "да го духам"? ТИ ДА ГО ДУХАШ!
Разни 2,278 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седи си един мъж на плажа с внушителни набъбнали бански отпред. Една жена, силно заинтересувана от размера на мъжкото достойнство на човека, леко притеснена приближила и попитала: - Господине, бихте ли ми правили "компания" в леглото ми тази вечер? - С удоволствие - рекъл мъжът - при едно условие... - Каквото кажете - отвърнала възторжено и леко възбудени дамата. - Да ми донесете да изпия една охладена ракия. Още недоизказал се мъжа за предпочитанието на въпросния алкохол, жената търчала към плажното заведение и след по-малко от минута донесла на надареният господин желата ракия. Той бръкнал в гащите си, изкарал една краставица, гризнал я, отпил с видимо удовлетворение от изпотената чаша. С изнервен тон на гласа дамата изръмжала: - Простак!!! - Бе простак, простак, ама трета ракия пия вече! Каква е разликата между изборите и ходенето в публичния дом? В публичния дом ти избираш, а после чукаш, когото си избрал. На изборите ти избираш, а после тези, които си избрал, чукат теб. Влиза един човек при бръснаря и пита: - Колко време ще трябва да изчакам, за да се подстрижа? - Около два часа - отвръща бръснарят. Човекът си тръгнал. Същото се повтаря и на следващия ден. На третия ден - пак същото. И бръснарят казал на помощника си да проследи човека къде отива. След около десет минути помощникът се връща и се смее. - Какво се смееш бе, видя ли къде отиде? - У вас - отвърнал помощникът. - Каква интересна опашка имаш! - казала Червената Шапчица, сядайки на коленете на Вълка. - Това не е опашка, ти си още малка и не ги разбираш тия работи. - казал Вълкът. - Я се виж, още мляко около устата имаш. - Това не е мляко... - казала Червената Шапчица и силно се изчервила... Киркор и Гарабед си пийнали и първият казал на втория: - Ей Гарабед, не е хубаво.... - Кое не е хубаво, бе Киркор? - Ами не е хубаво това, че спиш с жена ми! - Аааа, взе да ми писва! Хайде да се разберете вече - Тя ми казва, че и е хубаво, а ти, че не е......:)