Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
И ето дойде времето, когато трябва да се реши съдбата на света!!! В Ялта, след 2-рата Световна Война, Сталин, Чърчил и Тито (Сръбски диктатор, управлявал доста години по-късно, ама няма значение) се събират на по ракийка!!! След като се накъртили здравата Чърчил казал: - Опа Опа Опа наша е Европа!!! Сталин не се стърпял и контрирал: - Ниет Ниет Ниет! Наший Целий Свиет (имайки предвит Европа и Азия)!!! Тито Шибнал поредната чашка и изревал: - Алфа Бета Гама! Иебем майку ваша, планетата е наша!!!
Политически 2,332 прегледа
Следващ →

Още вицове

Футболът остана единствения легален начин да си купиш негър. Ученици в дипломатическото училище. Сръбчето се заяжда с американчето. - Знаеш ли каква армия имаме? - Ние имаме хиляда пъти по-голяма! - А знаеш ли какви самолети имаме? - Ние имаме хиляда пъти повече! - Да ама вие американците нямате История!!! Американчето си погледнало часовника и казало: -Вие още малко няма да имате География! Влиза чукча в аптека, приближава се към прозорчето и пита: — Има ли сметана? — Нe!?! — А сух салам? — Не! — Сигурно и консерви с копърка няма? — Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща… — Кофти търгувате тука… . — Що не застанеш ти зад прозорчето и да търгуваш по-добре? — Съгласен… Разменили си местата. Чукчето застанало зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита: — Има ли сметана? — Има! — А черен хайвер!?! — Има! — Добре, дай по сто грама от двете! — А рецепта имаш ли? Да се продават наркотици на деца всеки идиот може. А я се опитай на математика да ги научиш! Искам да съм шампион,но не за медал,слава и пари,а за да дам едно истинско интервю. - Как се почуствахте като разбрахте,че сте шампион? - Сереше ми се, ама трябваше да се усмихвам. - Вълнувахте ли се преди състезанието? - Естествено, като ме няма не знам дали баджанака ще събере хора за клането на прасето. - На какво дължите успеха си? - Тренерът ми стопяваше лагерите. - Кое ви подкрепяше? - Ми дават разни хапчета, де да знам какви,казват че са витамини. -Кого искате да поздравите? - Баджанак, да си взема медала и идвам,трябва да е останало от прасето и виното!