Децата в училище пишат съчинение на тема "Зима е". Учителката кара Иванчо да прочете на глас съчинението си. Той започва: "Зима е. Всичко е покрито със сняг. Реката е замръзнала. На леда се ебат два вълка."
- Леле, Иванчо - прекъсва го учителката - ама че неудобно!
- Разбира се, че е неудобно. - отговаря Иванчо. - Лапите им се плъзгат.
Родителите на Иванчо се хванали един ден, той докато е на училище, да му подредят стаята. И какво да видят? Под леглото на Иванчо имало пълен набор с инструменти за садо-мазо процедурки камшици, броеници разни и още множество чудати произведения на извратеният човешки мозък. Безмълвно разглеждали феноменалната изложба родителите и по едно време бащата казал:
- А маа.. ко че го прайм тоя?
- Еееемммм... всичко друго ама не и да го бием..
В една каруца се возели циганин, циганка и малкото циганче.
Циганина кара каруцата и си пее песен.
В един момент малкото циганче вижда нещо на пътя и пита баща си:
- Тате какой туй бе?
Циганина се обръща и залепя страхотен шамар на циганчето като му казва:
- Стига бе. Устъй баща си да кара коня, да не напрай катастрофата.
След малко циганчето пак видяло нещо на пътя и пак пита:
- Тате какой туй бе?
Циганина се обръща и залепя още един шамар на циганчето и пак му казва:
- Стига бе. Устъй баща си да кара бе, шъ напрай катастрофата.
След малко циганчето пак видяло нещо и пак пита:
- Тате какой туй бе?
Тоз път циганката изгърмяла един шамар на циганчето, и му се скарала:
- Абе стига ръчка баща си, че да си гледа пътя бе.
Циганина се обрънал и изгърмял един шамар на циганката като й рекъл:
- Стига ма. Устъй детето да пита. Как шъ съ научи иначе…
Габровец среща севлиевец:
- Здрасти земляк! Забравил съм си портфейла. Ще ми дадеш ли 10 лева назаем?
- Няма проблем, вземи! - отговаря севлиевецът. На следващия ден.
- Дължа ти 10 лева, нали?
- Да!
- Пак съм си забравил портфейла. Ще ми дадеш ли назаем 40 лева и ще ти дължа общо 50?
- Добре!На следващия ден.
- Дължа ти 50 лева нали?
- Да.
- Пак си забравих портфейла. Дай ми 150 лева назаем и ще съм ти длъжник с 200.
- Ох, добре!На следващия ден.
- Дължа ти 200 лева нали?
- Да, по даволите!
- Дай ми още 300 и ще имам да ти давам общо 500!
- Ох, добре де! Вземи.На следващия ден.
- Дължа ти 500 лева нали?
- Не!
Млад актьор за първи път получава главна роля.
И пита той по-стар и опитен актьор:
- Цялото първо действие трябва да играя пиян като кирка човек - много се вълнувам и не съм уверен в себе си.
- Младежо, това никак не е трудно - отиваш до бюфета и изпиваш 200,300 или 400 грама коняк и играйте себе си..
- Но работата е, че във второто действие моя герой е абсолютно трезевен...
- Приятелю, тук вече е нужен талант!
Срещат се двама стари приятели след дълга раздяла. Побъбрили си за това-онова... от дума на дума станало въпрос и за ежедневните им радости и грижи. Гарабед попитал:
- Киркоре, извинявай, братле, ама колко си докарваш месечно?
- Ее, няма какво да крия - 130... и нещо отгоре... Ами ти?
- А аз съм малко по-добре от теб - 140... и нещо отгоре...
- Като си говорим за тия проблеми... да знаеш какво прави нашият приятел професора Агоп? - сетил се Гарабед.
- Отдавна не съм чувал нищо за него!
- Ох, завалията... той е много зле! Получава 450... и нищо отгоре!
Американец, французин и българин се запознават в една болница. Американецът е със счупен крак, французинът със счупен крак и ръка, а българинът е в гипсово корито. Тримата си разказват как са се озовали там. Започва американецът:
- Прибирам се от командировка при жена си и след бурен секс първата вечер аз по навик извадих 50 долара. Тя се побърка и ме нападна с точилката...
Французинът:
- Прибирам се аз от командировка при жена си и първата вечер след страхотен секс по навик изваждам 100 евро, тя по навик ми връща 50 и като се започнахме...
Българинът:
-Прибирам се аз от командировка при жена ми и веднага се ориентираме към спалнята. По средата на третия тек на вратата се звъни. Тя, по навик "Мъжът ми! ", аз, по навик, през балкона...
Господа съдии! Господа съдебни заседатели!
Представеното тук углавно дело въобще не е толкова просто, колкото изглежда на пръв поглед.
Искам да заявя, че не е извършено точно престъпление. И обвиняемия всъщност не го е извършил с умисъл. И дори да предположим вес пак, че е имало престъпление. Къде са неговите плодове? В чии ущърб? В крайна сметка кой е жертвата?
Да, моя клиент се е върнал в неолита и е преподал на кроманьонците основата на квантовата механика! И какво от това? Както показа експертизата, хода на държавната история не се е променил. Да господа, въобще не се е променил! Събитията са настъпвали в същата последователност и в точното време. Имало е Вавилон, имало е Спарта, имало го е и древния Рим! и Юлий Цезар с възхитителна точност в същата секунда е бил обезглавен от заговорниците с помощта на мощен лазер!
Един каубой, яздил из пустинята със седмици.
Стигнал до град неизвестен за него и решил да отпочине, задоволявайки биологичните си нужди (трябвало му женица на човека - загорял).
Влиза в местния бар. Взел да се оглежда за жени. Няма!!!
- Бармане. Абе вие тука в това градче, нямате ли жени?
- Абе, кво да ти кажа. Ние тука си нямами жени, ама ако знаеш в задния двор какви животни имамееее.
- А животни, стига глупости.
Да ама коубоят си имал нужди и кво да направи отишъл, избрал си едно прасенце, подмил го, завел го на бара, черпил го ярмичка докато изпие едно питие и забелязал, че всички в баро го зяпат.
- А бармане. Абе защо така всички ме зяпат. Нали и вие правите така.
- Да бе и ние правиме така. Ама никой не излиза с момичето на ШЕРИФА.
При венеролога:
- Имате хламидии момиче. Но са много странни. Не се притеснявайте, лекуват се. Омъжена ли сте?
- Не.
- Постоянен партньор имате ли?
- Може да се каже...
- Трябва да ми го докарате, защото лечението се провежда едновременно.
- Това е невъзможно докторе!
- Виждам, че се срамувате и Ви е неудобно. Няма нищо страшно. Дайте ми телефона му и аз, като мъж и лекар ще обясня.
- И това е невъзможно!
- Ето, значи трябва да го доведете!
- Не може докторе, догът ми е много плашлив и контактува само с мен...
Един фермер, като по чудо се спасил от голямо наводнение в Охайо. След това побъркал всички, да им разказва как се е спасил, по време на наводнението в Охайо. След години умрял и се озовал на оня свят. Свети Петър го посрещнал на вратата и казал:
- Ти беше добър човек, затова ще изпълним всяко твое желание.
Фермерът веднага скокнал и казал:
- Искам да разкажа на всички, как се спасих, като по чудо от голямото наводнение в Охайо!
Свети Петър събрал всички. Фермерът застанал пред тях и тъкмо да започне, да разказва, как се е спасил от голямото наводнение в Охайо, Свети Петър му прошепва в ухото:
- Слушай, човече, аз разбира се нямам нищо против, да разкажеш, как по чудо си се спасил по време на наводнението в Охайо, обаче гледам, че в тълпата стои Ной...
Дяволът отива при един адвокат и предлага сделка:
- Ти ще печелиш всички процеси, ще станеш много търсен, високоплатен, ще станеш най богатият и влиятелен човек света, но всичките ти роднини ще умрат и ще попаднат в Ада. Помисли си, до утре да си ми отговорил!
След като остава насаме, адвокатът започва да разсъждава:
- Ще печеля всички процеси - чудесно! Ще забогатея - прекрасно! Ще стана много влиятелен, роднините ми ще отидат в Ада... само не можах да разбера какво ще иска в замяна...
Войник получава задача да преведе нощем нов офицер до позицията. Двамата тръгват и от време на време войникът се обръща и шепнешком предупреждава:
- Вляво - дупка от снаряд… Вдясно - телена ограда!
След около час офицерът прошепва:
- На какво разстояние сме от противника?
- На около три километра.
- Тогава за какъв дявол се измъчваме да шепнем?
- Аз не шепна! Аз съм настинал!
Както повечето свои колежки, една манекенка ходела с борец. Веднъж тя решила да организира изискано парти. По този повод извикала гаджето си и му казала:
- Тази вечер ще правя парти. Да не ми се домъкнеш по джапанки, бермуди и потник, че ще си умра от срам! Облечи се по- официално, със смокинг, например.
Вечерта дошли гостите. Всичко било както трябва, само нашият борец не се появявал. Манекенката започнала да се притеснява, често си поглеждала часовника. По едно време, с доста голямо закъснение, той пристигнал облечен с потник и бермуди и обут с джапанки. Като го видяла, манекенката извикала:
- Как можа да ми направиш този номер! Hали ти казах да се облечеш по-прилично!
- Да, така е- казал борецът.- Аз дори си купих смокинг и го облякох, но когато дойдох тук, видях табелка "no smoking" и се върнах да се преоблека.
Мутра влиза в аптеката:
- Дайте ми един хляб!
- Тук не продаваме хляб - отвърнал аптекарят.
- Не ме интересува, искам хляб!
- Но тук е аптека...
Мутрата пребил аптекаря. На другия ден пак отива в аптеката:
- Дайте ми един хляб!
- Нали вече ви казах, че тук не продаваме...
Аптекарят отново отнесъл боя. След ден-два мутрата отива пак в аптеката, а аптекарят го чака с хляб в ръцете:
- Ето, заповядайте хляб!
- Аз вече си взех хляб от железарията, сега идвам за кисело мляко.
На лекарски симпозиум, мъж и жена се харесали, правили секс.
На другата сутрин, жената излиза от банята.
Мъжа пита:
- Вие, да не би да сте хирург?
Жената:
- Да, по какво познахте?
Мъжа:
- По вдигнатите ръце, докато бяхте мокра в банята....
Кратка пауза.
Жената:
- А Вие, да не би да сте анестезиолог?
Мъжа:
- Да, .... ? А Вие, как познахте?
- Ами, снощи, докато правихме секс, да Ви кажа, ... нищо не усетих, ...
- Докторе, мъжът ми въобще не може от няколко години! - Пробвайте тези хапчета, досега нямам рекламация. Да гълта по едно десет минути преди секс
След два дни.
- Докторе, какво направихте, случиха се две нещастия!
- Какви?
- Мъжът ми умря върху мен!
- Е, кво е второто нещастие?
- Не можем да затворим ковчега..
Човек си копае на нивата. Към него тича съседът и крещи:
- Жена ти умряяяя...преди пет минути умря...
Оня продължава да копае. Съседът се приближава.
- Чу ли?
- Да!
- Ми утре е погребението, няма ли да идеш?
- Първо работата, после удоволствието.
На другият ден, след като свършил работата, мъжът отива на гробищата. Намира гробът на жена си, сяда пред него и започва да говори:
- Защо ме оставиии, защо ме напуснаааа, искам да се върнеш.....
Изведнъж някаква къртица започнала да надига пръстта от гроба. Оня както си нареждал, скочил и почнал да затиска с крак надигнатото и да вика:
- Стига ма, ти от майтап на разбираш ли, ма...
Пред закона всички са равни. Въпрос: кога в България ще се появяват такива закони?
В един женски манастир игуменката на сутрешната молитва казала;=:
-Снощи в манастира е имало мъж. Намерен е презерватив!
Старите монахини започнали да се кръстят, а младите да се смеят. Игуменката ги изгледала строго , и казала:
-Защо се смеете презарватива беше пукнат . Тогава старите монахини почнали да се смеят , а младите почнали да се кръстят и викали :
-ГОСПОДИ ПОМИЛУЙ,ГОСПОДИ ПОМИЛУЙ.....