Ако ти духнат под опашката, приеми го за попътен вятър.
Демокрация - властта принадлежи на хората, а всичко останало принадлежи на властта.
"Ако Ви се повреди принтерът, сложете монитора върху ксерокса."
Подчинен:
- И кой идиот го измисли това?
Шефа:
- Аз!
Подчинения:
- Гениално!!!!
Руснак кара с превишена скорост в Грузия. Спира го катаджия.
- Видя ли знака, бе? Знаеш ли с каква скорост караш? Я пиши бързо обяснение, обаче на грузински.
- Ама аз не зная грузински!
- Не ми се обяснявай, а пиши!
Руснакът се обръща към преминаващият наблизо пешеходец:
- Моля те, помогни ми да напиша обясение на грузински!
- Не се излагай, бе! Сложи 10 долара в книжката и му ги дай!
Руснакът слага 10 долара в книжката и ги подава на катаджията. Той отваря книжката, поглежда вътре и казва:
- А, видя ли! А викаш, че не знаеш грузински. Виж, че половината си го написал вече!
В рейса:
- Моля, дефлорирайте ми билета!
- За какво са виновни политиците?
- По-добре питай за какво не са...
В автобуса пиян мъж се подпира на стоящата до него жена. Тя търпяла първоначално, а после не издържала и му викнала:
- Господине, още малко и ще легнете върху мен!
Пияницата я поглежда с мътен поглед и отговаря:
- Айде-е-е-е..., размечтахме се нещо...
Пернишките пчели са толкова корави, че събират мед от пунктовете за цветни метали!
Игуменката, обявява менюто за следващия ден в стола:
- Първо: Постна супа.
- Второ: Печено месо с картофи с гарнитура краставици.
В столовата се чува радостно: И-е-е-е-е-е!
- Краставиците ще бъдат нарязани!
В столовата се чува тъжно: Е-е-е-е-е!
Един много известен цар поканил всички царе от съседните царства на величествен обяд. Докато царя се хранел, неговия син викнал:
- Тате, трябва да ти кажа нещо важно!
- Сине, не ме прекъсвай докато водя важен разговор! - смъмрил го царя.
След малко пак:
- Тате, моля те обърни ми внимание!
Но царят не го направил и след малко попитал сина си:
- Добре, какво толкова имаше да ми казваш???
- Няма значение... вече изяде хлебарката...
- Защо си толкова тъжен?
- Тъжен ли? По-скоро в див ужас съм!
- От какво?
- Идвам от гара да посрещам жената, а тя не дойде. Страхувам се, че може да си е вкъщи още от вчера!
Кандидатът за депутат Иванов написал списък с всички свои предизборни обещания, но изпуснал списъка върху крака си и останал инвалид за цял живот.
Шефа на един борец му подарил безплатен ден на басейн. Отишло борчето на басейна, влязъл във водата и му се допикало. Попитал човека до него: Брато, къде пикаете тука?
- В басейна. Всички така правят...- отвърнал човека. На следващия ден шефът го викнал в кабинета си:
- Абе идиот, простак! Как можа да се изпикаеш в басейна?!
- Ми ... шефе, те всички там пикаят ...
- Да, ама не от трамплина!
17 блондинки си седят до един клуб и си говорят. Минава охраната на клуба и ги пита:
- Защо седите отвън, а не влезете вътре?
- Чакаме да дойде 18-та. Нали в клуба е за над 18
Между двама луди:
- Покажи ми как да се обадя по телефона?
- Взимаш слушалката в лявата ръка, а с дясната набираш
цифрите по номератора.
- Добре де, а с коя ръка ще говоря?
Обаждане до телефона доверието:
- Ало, помогнете! Моят приятел се напуши, влезе в пералнята и ЗАМИНА!!!
В автосервиза дама пита монтьора:
- Какво ще кажете за моята катастрофирала кола?
- Хм…, засега мога да ви кажа, че пепелникът ви е напълно здрав.
В джунглата си правят състезание на 10 000 метра.
Трасето на кроса е трудно, животните едно по едно се отказват. Накрая остават само Слона и Мравката. Последна права! Мравката тича напред с последни сили и е изпреварила Слона с почти 2 мравчи дължини. Изведнъж слонът протяга крак и смачква нещастното насекомо.
- Уууу! - викат другите животни. - Убиец! Убиец!
- Ама моля Ви се - оправдава се слона. - Само исках да я спъна...
Една блондинка влязла в интернет и не могла да излезе...