Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
17 блондинки си седят до един клуб и си говорят. Минава охраната на клуба и ги пита: - Защо седите отвън, а не влезете вътре? - Чакаме да дойде 18-та. Нали в клуба е за над 18
Разни 1,549 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Много пари искате да ви платим Докторе! - казва майката. - Но, госпожо аз посетих болния ви син цели 10 пъти! - Това е така но не забравяйте,че моя син ви направи голяма услуга като зарази целия клас!!! - Келнер, тези мухи в ресторанта ви ме дразнят! — Кажете кои конкретно и аз ще ги изловя. Двама приятели играят табла. По едно време единият се ядосва и удря с таблата по главата другаря си. За нещастие той умира. В съдът съдията го пита: - Защо уби приятеля си? - Ами играем си ние на табла и той хвърля заровете - дюшеш. Пак хвърля - пак дюшеш. Отново хвърля - отново дюшеш. За четвърти път хвърля - дюшеш… - Ами ти защо не го удари с таблата по главата? - Келнер! Донесете ми бульон, моля! - Натурален или изкуствен? - Как правите изкуствения? - Разтваряме във вряла вода едно кубче концентрат. - А натуралния? - Разтваряме две кубчета. Съдят шофьор, сгазил 52 души. Съдията: — Подсъдими, обяснете как успяхте да направите това? — Нямах лоши намерения. Ето какво се случи: карам си аз по един тесен път. Спирачките отказаха и виждам, че от едната страна на пътя вървят 50 човека, а от другата двама. И тъй като като не съм изверг да прегазя 50 души избрах двамата. Тъкмо сгазих първия, когато вторият, мръсникът му с мръсник, побегна на другата страна…