Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Треньора на ЦСКА решил да купи Роналдиньо! Отишъл при шефа и му казал, че нищо дргуо не ще, само Роналдиньо! И мислили, кво ли не правили - взели го! Почнал шампионата, минали няколко мача - Ронадиньо седи се резерва! След поредната загуба журналист пита треьнора: -Г-н треньор, вие дадохте за 1 играч 100 милиона евро, а сега го държите резерва! Защо го правите? -Той не ни пасва на тактиката! -Ти нормален ли си бе? Как най-добрият играч в света няма да ти пасва на тактиката? -Еми тактиката ни е следната! Ако защитник владее топката, отнемат му я, прави фал, бави играта! Ако крилото владее топката, отнемат му я, прави фал, бави играта! Ако нападател вл... -И какво общо има това с Роналдиньо? -Мани го тоя бе! Тоя въобще не губи топката!!!
Спортни 3,702 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво си ти? - Мишчица. - С такива големи очи? - Акам! Качествен политик? Политиците са две качества - трето и брак. Млада, красива туристка била на поход на един остров. Случайно се изгубила и попаднала на индианско племе само от мъже. Взели я пленничка и вождът казал на красавицата: - ОХО БОХО или смърт! На което тя отговорила: - Смърт!!! Вождът събрал хората и почнали да обсъждат как да я убият. Вождът излязъл и рекъл: - ОХО БОХО до смърт!!! В една лудница директора решил да пусне един луд на свобода. Накарал ги всеки да напише по един роман и казал че ще пусне пациента с най-хубавия роман. На другия ден само един луд бил написал роман. Директора започнал да чете.. "Един конник препускал в полето... Тъгъдъг, тъгъдът, тъгъдъг, тъгъдъг...". И така до стотната страница. И там романа завършва - "и конникът стигнал в селото" Светофар. Спира голямо черно БМВ с две борчета в него. В него се блъска стар Трабант. Шофьора на трабанта решава, че така и така ще го бият, поне да си направи кефа, вади манивела от багажника, скача на покрива на БМВ-то и започва да чупи стъкла, да криви ламарини... После се качва в Трабанта и изчезва с мръсна газ. Едно от борчетата излиза от БМВ-то, поглежда стреснато след Трабанта и казва на другото борче: -Смятай, брато, какво щеше да стане, ако НИЕ го бяхме блъснали...