Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две мутри си говорили и едната казала на другата: - Брато, вчера се опитах да си спомня добрите стари времена и да се повозя на тролей. А другата: - Е, кво стана: - Епа BMW-то неще да влезе!!!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Много си хитра, майка ти да не е лисица?!
Разни
03.10.2017
1,810 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама слаботелесни на фитнес... - Глей го тоя? - Да бе! Много е здрав вдига цял потник!!!
Един шофъор на такси седял в колата си и изведнъж се приближили двама младежи и казали: - Извинете, ние сме от една младежка организация. Терористи заловиха един политик и заплашиха че ако не бъде откупен за 1 млн. долара ще го залеят с бензин и ще го запалят жив. Ще дадете ли пари за да помогнете? - Ама разбира се, нали е държавник... А колко сте събрали засега? - Ами около 20-30 литра...
Из класна работа по литература:Дох Кихот бил 50 годишен младеж с плешив кон.
Мъж, насред парка в тъмното, съзрял самотна млада дама. Без да се замисля, съборил я на земята и я изнасилил. Жената се разкрещяла: - Милиция, милиция, милиция, милицелия, мили...целия
Двама рибари седят един до друг на язовира. Единият хвърля и вади непрекъснато риба, а другият само си седи. - Абе, ти с к`во ловиш? - пита вторият. - С глисти. След известно време се заговорили и за други неща и първият споделил: - Тази седмица се ожених. - Как така бе! - Е ми на, ожених се. - Поне хубава ли е? - Абе, не е много хубава. - Умна ли е? - Не е умна. - Как е в леглото? - Ох! Много е зле. - Тогава, защо си се оженил за нея? - Как защо? Виж какви глисти има само!