Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж и жена в колата. Пътуват. Тя в дясно от него. Скорост 60 км/ч. Тя: Вече 10 години сме семейство, не мога да търпя вече и ще ти кажа - искам развод. През цялото това време най-добрия ти приятел ми е любовник и то какъв! Не като теб - цък, цък, язък.. Мъжът увеличава скоростта на 70 км. и мълчи. - Ще ти взема и апартамента... Той увеличава на 80 - Ще взема и децата. Той увеличава на 90. - Ще взема и колата и онзи наш влог от 50 хил.лв. Той увеличава на 100 км/ч. На 500 м. вдясно дебел стълб. - Няма ли да кажеш нещо? Няма ли да искаш нещо? Лек завой в дясно, удар в стълба от дясната страна. Мъжът отговаря: - Всичко си имам, имам и еърбег - ти нямаш...
Семейни 2,029 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива един пациент при психиатъра и му се оплаква от прекалена полова възбуда и неудовлетвореност. Докторът го подлага на тест - нарисувал му един по-голям кръг и един по-малък в него. - Кажи ми какво виждаш на рисунката? - Ами, кръгло легло и отгоре двама се чукат. - Хм, замислил се докторът и му показал друга рисунка - квадрат и в него един по-малък квадрат. - Ами сега, какво виждаш? - Как какво, квадратно легло и отгоре двама се чукат. - Добре де, ами сега - и докторът му показал начертан триъгълник и в него по-малък триъгълник. Пациентът го погледнал изпод вежди. - Абе докторе, ти да не си нещо сексуален маниак? Русначе пита дядо си: - Дядо, а какво правихте с пленените немци във вашия партизански лагер? - Какво правихме? Какво правихме? Какво да правим, още нямаше жени в отряда.... Срещат се двама цигани: - Ти за колко гласува? - За двадесет лева. - Минал си се, аз за петдесет. Двама плешиви се скубали, двама глухи слушали радио, двама слепи гледали телевизия. Една китара летяла над морето и паднала. Поуката е дрън дрън та пляс. Пиян мъж се прибира в 4:30 през ноща, влиза в спалнята и почва да буди жена си: - Чшш! Стаай! Аре! Чууъш ли ко ти каам! Тя: - Стииига беее...... Той: - Аре ма! Стаай! Стаай, че спичелих шистица от тотуту! Чу ли ма! Тя: - Стига бе! Колко е часа? Де ше ходим сега? Вече всичко е затворено! И кръчми и дискотеки! - ??????? Кви кръчми ма? К..К..Кви дискутеки??? Стаай и си заминавай ма!!!