Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Както повечето свои колежки, една манекенка ходела с борец. Веднъж тя решила да организира изискано парти. По този повод извикала гаджето си и му казала: - Тази вечер ще правя парти. Да не ми се домъкнеш по джапанки, бермуди и потник, че ще си умра от срам! Облечи се по- официално, със смокинг, например. Вечерта дошли гостите. Всичко било както трябва, само нашият борец не се появявал. Манекенката започнала да се притеснява, често си поглеждала часовника. По едно време, с доста голямо закъснение, той пристигнал облечен с потник и бермуди и обут с джапанки. Като го видяла, манекенката извикала: - Как можа да ми направиш този номер! Hали ти казах да се облечеш по-прилично! - Да, така е- казал борецът.- Аз дори си купих смокинг и го облякох, но когато дойдох тук, видях табелка "no smoking" и се върнах да се преоблека.
Борци 3,963 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама приятели на улицата: - Що си толкова унил, бе? - Мани, мани! Връщам се оня ден от командировка и намерих гол мъж в гардероба. - Е, голяма работа. Случва се при женените. - Е, да, ама аз не съм женен. Строго се забранява на хора от различни полове, например мъже и жени да спят в една палатка, с изключение на случаите когато те са женени специално за това. Табела в къмпинг Игуменката на манастира съобщава на монахините: - Сестри, докараха ни моркови. - Ура-а-а - викат монахините. - Не се радвайте, глупачки, те са настъргани! Мъжът се прибира пиян в къщи и отваря вратата на хладилника: - Ей, бакшиш, хайде до центъра! Жената протестира: - Лягай си по-скоро пияницо! След малко мъжът скача от кревата, отваря пак вратата на хладилника: - Градски, хайде до центъра! Жената пак се обажда: - Казах ти да си лягаш, нещастнико! Така два-три пъти. Накрая жената заспива. На сутринта се събужда и какво да види: ни мъж, ни хладилник. - Ей - мисли си - явно го е кандардисал. На 30 етаж на небостъргач имало барче. В него до един прозорец бил седнал мъж облечен в черно и пиел поредната си водка. Към него се приближил друг мъж и помолил да седне. След още няколко чаши първият казал: - Хайде да се хванем на бас, че ако скочиш през прозореца, вятърът ще е толкова силен, че ще те върне обратно. - Не ти вярвам. - Само гледай - казал мъжът в черно, след което скочил и за секунда се върнал обратно. - Сега е твой ред да опиташ. Другият скочил и се забил директно в земята. В това време келнерът минава край мъжа, който е останал в бара и казва: - Много гаден тип ставаш, като се напиеш батмане.