Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В кафенето. - Да му цапнем по биричка? - Бира?! В работно време?! - Ей, прав си! Марче, я дай два джина с тоник!
Пиянски 1,320 прегледа
Следващ →

Още вицове

Немец, италианец и американц седят в бара. Немцът с гордост казва: - Моята жена за 7 секунди набира от 0 до 100. - Как така? - пита италианцът. - Купил съм й "Порше". - Ааа, това е нещи, моята набира от 0 до 100 за 5 секунди, - Как успява? - Ами купил съм й "Ферари" Тогава се обадил и американца: - А моята набира от 0 до 100 за 2 секунди. - Невероятно! Какво си й купил? - Кантар. Кой как избира сладолед: 1. Мъжа: - Имате ли сладолед? - Да. - Дайте ми един. 2. Жена: - Имате ли сладолед на клечка с ягодов пълнеж, шоколадова глазура с кокосови стърготини? - Не! - Дайте един! 3. Дете: - Имате ли сладолед за 50 стотинки? Когато животът ти поднесе три-килограмови лимони... време е да се преместиш далече от АЕЦ "Козлодуй"... Двама грузинци отиват на баня. Събличат се в съблекалнята, влизат в банята и тогава единият от тях изпуска сапуна. Няколко минути го гледат с обречен поглед и единият тежко въздъхва: - Е, това беше… И днес няма да се къпем… Докторе, много ли е сериозно?- пита един пациент. На колко си години?- пита лекарят. Скоро ще навърша 30. А-а, няма, няма!- отговаря докторът.