Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се двама стари приятели след дълга раздяла. Побъбрили си за това-онова... от дума на дума станало въпрос и за ежедневните им радости и грижи. Гарабед попитал: - Киркоре, извинявай, братле, ама колко си докарваш месечно? - Ее, няма какво да крия - 130... и нещо отгоре... Ами ти? - А аз съм малко по-добре от теб - 140... и нещо отгоре... - Като си говорим за тия проблеми... да знаеш какво прави нашият приятел професора Агоп? - сетил се Гарабед. - Отдавна не съм чувал нищо за него! - Ох, завалията... той е много зле! Получава 450... и нищо отгоре!
Любими Герои 3,053 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Не мога да разбера, как за един ден успя да направиш толкова глупости? - Ами станах много рано... Оптимизъм - това е когато не миеш вечерта чиниите, надявайки се, че на сутринта ще имаш повече желание за това. Из обясненията на главния счетоводител. "Закъснях за работа, защото сънувах, че свършвам годината, в следствие на което изпитах серия неконтролируеми оргазми." Иванчо и Марийка били на воаяж из Африка, той на сафари, тя по магазини и музеи. Ама, нали си е шавливичка, изчукала се с едно негро. След като се върнали, нашата на третия месец усеща, че е бременна. Късно е за аборт, кво да прави? Почнала през ден да се оплаква на Иванчо: Всяка нощ сънувам страшен кошмар Иванчо,че раждам негър с две глави! Ужас! Доктори, психиатри, бременността върви нормално, той страшно притеснен за Марийка,тя всяка вечер сънува кошмарът! Идва ден за раждане, кара я нашият в родилното и чака в къщи. След няколко часа звъни телефона: -Съпругата Ви роди мъжко! -Браво, всичко нормално ли е? -Нормално е, само че има проблем! -Кво, да не роди негърче с две глави? -Не, нормално е детето.. -Оох, слава богу, няма проблем! Една бабка си имала котка и много я хранела. Един ден не могла да я намери и започнала да я вика: - Мац пис пис пис, мац пис пис пис... В този момент видяла котката да седи на дивана и да казва вдигайки лапа : - Peаce, бабоооо....