Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се двама стари приятели след дълга раздяла. Побъбрили си за това-онова... от дума на дума станало въпрос и за ежедневните им радости и грижи. Гарабед попитал: - Киркоре, извинявай, братле, ама колко си докарваш месечно? - Ее, няма какво да крия - 130... и нещо отгоре... Ами ти? - А аз съм малко по-добре от теб - 140... и нещо отгоре... - Като си говорим за тия проблеми... да знаеш какво прави нашият приятел професора Агоп? - сетил се Гарабед. - Отдавна не съм чувал нищо за него! - Ох, завалията... той е много зле! Получава 450... и нищо отгоре!
Любими Герои 3,051 прегледа
Следващ →

Още вицове

Централна гара,пътници седят в барчето и гледат ТВ, казват прогнозата за времето: - Утре за цялата страна се очаква понижение на температурите до -10,-12 градуса! Всички се омърлушват,само един се радва: - Охаааа. - Кво му се радваш на тоя студ бе? - От Кнежа съм, за мен е повишение, при нас вчера беше -22. В спешното. - Докторе, ранен мъж с бейзболна бухалка, твърди че извънземни са отвлекли сестра му! - Защо ме занимавате с глупости!? Водете го в психиатричното.. След малко. - Докторе, група пребити извънземни искат да връщат нечия сестра .. Две блондинки си говорят по телефона. - Муцка, снощи пък цяла нощ ме цепи, цепи една глава, не съм мигнала... - Блазе ти муцка. Аз пък си легнах самичка... Конферансие тръби пред входа на цирк: - Не се скъпете, уважаеми граждани! Влезте и ще видите двегодишно детенце, което знае да чете! Всички бащи и майки влизат вътре. На арената малко момченце прелиства някаква книга. - Нищо не чуваме! - обаждат се гласове от публиката. - Няма и да чуете, защото нашето дете знае само да чете, но не и да говори - успокоява ги конферансието. Знаете ли кое е нещото, без което никой не може на света? Не не е храната,не е и водата... и въздуха не е... Това е приятелството!!! За какво ти е да се храниш, ако нямаш истински приятели? За какво ти е да пиеш, когато няма с кой да се почерпиш? За какво ти е да дишаш, когато живота е безмислен без приятелството? Ценете приятелите си и не позволявайте на малките неща да ви разделят...