Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъжът от девойката прави Жена, а Жената от Мъжа - послушно момченце.
Бисери 3,430 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си Ромарио, Роналдо и Стоичков. Ромарио казва: - Бога на футбола ми каза, че съм най-добрия футболист в света. Роналдо казва: - А на мен пък ми каза, че ще стана най-добрия. Стоичков стои и ги слуша и учудено казва: - Не си спомням да съм казвал такива неща. Иванчо се прибира плачейки от училище. Бащта му го пита... -Какво стана бе Иванчо? -Еми тате мерихме си пишките в училище и моята е най-малка! И решили всички поостарели мъже от рода да си ги отрежат и да ги присадят на Иванчо. Станало всичко както трябва. Отива Иванчо на даскало и пак се прибира разреван. Баща му пак го пита. -Защто ревеш бе Иванчо? -Еми на дядо збръчканата пишка се падна по средата и сега ми викат "Иванчо Икаруса"! из "Червената шапчица", Лоис Макмастер Бюджолд Изведнъж по тялото му преминаха конвулсии и вълкът се замисли болезнено: "Това ли е моето призвание, моята съдба, моята болка, моята диагноза. Спри, не сега, недей отново…" С изпотени лапи Вълкът събра остатъците от своята чест и трескаво почука на вратата. Войник се уволнява и тръгва да се прибира у дома. По стечение на обстоятелствата в купето му настаняват и една млада девойка. Началника на влака я предупреждава: - Девойче, в купето има войник. Нали разбираш, две години не е виждал жена, сигурно се е разгонил яко, затова, ако почне да налита - викай силно! Тръгва влака и след два часа от купето се чува див рев. Началник влака нахълтва там с думите:"Какво се случи?" Девойката седи на седалката, реве неудържимо и обяснява през сълзи: - Когато този войник изяде запасите ми от храна за два дни, аз мълчах и търпях. Когато скъса покривката от масата и я направи на партенки, а старите си партенки постла на масата, аз мълчах и търпях. Но когато ми свали очилата, надяна ги на оная си работа и каза: "Гледай, пич, какъв крокодил ще чукаме сега..." - е тогава не можах да издържах Опитът на Древна Гърция и САЩ показва, че без роби нормална демокрация не се създава.