Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Учител по физика в 91 НЕГ "Следващият път Ви започвам - двама отпред, двама отзад"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
На един празник, преди много време, чичо каза: - Ние с жена ми държим парите си в една кутия от шоколадови бонбони. Днес аз ви казвам, че ние с жена ми държим парите си в пощенски плик, да му се не види късмета.
Политически
03.10.2017
3,246 прегледа
Следващ →
Още вицове
Когато се раждаш, ти плачеш, а светът се радва. Живей своя живот, така че когато умреш, светът да плаче, а ти да се радваш.
Гинеколог отива в един сервиз и пита шефа. - Така и така..... ще може ли да Ви използвам сервиза за час, че нещо ми прави проблем колата - каквото трябва ще си платя. Човека се позамислил и се съгласил. След час и нещо един от работниците отива при шефа си и му вика: - Шефе, тоя трябва да го вземен на работа на всяка цена, направи основен ремонт на колата за 1 час. - Защо бе, какво толкова ти не можеш ли? - Абе мога аз, ама ..... той през ауспуха.
Ако някой търси работа, в която да пие бира, три часа на ден, два дни седмично, за 4500 лева месечно, да се свърже с мен. Може да търсим заедно.
- Защо мъжете пърдят по-често от жените? - Защото жените никога не си затварят устата и така не може да се създаде налягане.
Борец си купил танк. Изкачил се на Витоша и насочил оръдието към "Младост". Дръпнал спусъка и "БУМ". Избил всичко в комплекса. Обърнал към "Люлин" и отново взрив. Тогава друг борец го попитал: - А бе, Пешо, к’во правиш с тоз танк? - Избивам комплекси.