Качва се в автобуса пиян мъж. По някое време идва контрольор, а се оказва, че пияния е без билет:
- За ракия имаш пари, а за билет - не?
- Ама аз бях на гости и един приятел даде ракия - оправдава се пияният.
- А защо не ти даде за път?
- Как да не ми е дал..- и вади от джоба си шише ракия.
Един каубой, яздил из пустинята със седмици.
Стигнал до град неизвестен за него и решил да отпочине, задоволявайки биологичните си нужди (трябвало му женица на човека - загорял).
Влиза в местния бар. Взел да се оглежда за жени. Няма!!!
- Бармане. Абе вие тука в това градче, нямате ли жени?
- Абе, кво да ти кажа. Ние тука си нямами жени, ама ако знаеш в задния двор какви животни имамееее.
- А животни, стига глупости.
Да ама коубоят си имал нужди и кво да направи отишъл, избрал си едно прасенце, подмил го, завел го на бара, черпил го ярмичка докато изпие едно питие и забелязал, че всички в баро го зяпат.
- А бармане. Абе защо така всички ме зяпат. Нали и вие правите така.
- Да бе и ние правиме така. Ама никой не излиза с момичето на ШЕРИФА.