Тъща отива на гости на дъщеря си и зет си. Става късно и дъщеря и й предлага да пренощува в тях. Още не се разсъмнало и тъщата решила да си тръгва. Почва да се облича шумно, обува се, пуфти, трополи. Изведнъж тя отваря вратата на спалнята с трясък и казва с писклив шепот:
- Зетко, стани да затвориш вратата след мен, защото ме е страх като я хлопна подире си да не те събудя!
Разговор между две блондинки:
- Така и не успях да разбера кое е правилно - Иран или Ирак?!?
Имало едно време един цар с три косъма. Един ден царя трябвало да ходи на празненство. Извикал той слугата си да му направи трите косъма на плитка. Почнал слугата чесъл, чесъл обаче единия косъм паднал.
- Ъъ, царю честити единия косъм падна каква прическа искате сега? - казал слугата.
- Аа, среши ме на път. - казал царя.
Почнал пак слугата да реши. Ресал ресал ама му паднал и другия косъм.
- Аа, царю честити падна ви и другия косъм, с един косъм каква прическа да ви направя? - питал слугата.
- Уффф - казал царя - Остави ме рошаф!
най-краткия виц за края на света:
- Не вярвам в тези глупости за края на све...
- Извинете милорд, но отдавна не сте ми плащали никаква
заплата.
- Извинен сте.
Случайностите не съществуват - има само невидими закономерности.
В Индия на девойката, която се омъжва, рисуват на челото червена точка.
На съпруга й подаряват снайпер. Ето затова те живеят дълго и щастливо.
Преследвайки престъпника, сержант Иванов стреля във въздуха, но не уцели.
- Защо в Холандия се продава свободно марихуана?
- А виждал ли си им жените?
Чък Норис не мастурбира, той изнасилва ръката си.
Жената кокетно пита мъжа си:
- Сигурно в главата ти са се родили страшни подозрения след като изчезнах за цели три дни...
- Да, веднага си помислих, че ще вземеш да се върнеш...
Мъдростта ме преследва, но аз бягам по-бързо.
- Чу ли? Имало разработка Грабливи нощни птици, свързана с ДПС и лидера Ахмед Доган.
- Какви ти разработки, какви нощни птици! Вече няколко мандата Соколът си граби....
Чувам някакво натрапчиво мляскане на улицата, поглеждам през прозореца и кво да видя двама цигани ядат бой.
Четирима поостарели джентълмени седят на игрището за голф и си спомнят:
- М-дааа, от година на година стиковете ми се струват все по-тежки и по-тежки, - казва единият.
- Ахаа, и разстоянието от дупка - до дупка става все по-голямо... - добавя другият.
- И хълмчетата са по-стръмни от едно време.. - казва третият.
Четвъртият, наслушал се на техните оплаквания ги прекъсва:
- Стига мрънкахте, бе! Радвайте се, че още сме от правилната страна на тревата...
Шофьор идва на себе си след катастрофа и пита:
- Къде съм?
Сестрата отговаря:
- В двайсет и пета.
- Стая или камера?
В началото ни казаха, че "черната дупка" - това не е политкоректно. Нарекохме я "афроотверстие" - замалко да почнат да ни съдят за обидния намек. Тогава вече нарехохме черната дупка бяла - и тогава почнаха дани съдят за РАСИЗЪМ.
Реклама на Мтел и Глобул за военни и полицаи:
Тарифа "Военен"! Първите две години безплатно!(плащат другите)
Възстановяването на България от столетия обогатява мечтите на българския народ.
Из кандидат-студентска работа
Компютърните програми са като бананите - продават ги недозрели.