Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В началото ни казаха, че "черната дупка" - това не е политкоректно. Нарекохме я "афроотверстие" - замалко да почнат да ни съдят за обидния намек. Тогава вече нарехохме черната дупка бяла - и тогава почнаха дани съдят за РАСИЗЪМ.
Бисери 3,363 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишъл Зайо Байо в "Плод и зеленчук" и попитал продавачката: - Имате ли 100 килограма моркови? - Нямаме толкова. На следващия ден Зайо Байо пак отишъл в магазина: - Имате ли 100 килограма моркови? - Нямаме толкова - казала пак продавачката. За трети път отишъл Зайо Байо до магазина: - Да имате 100 килограма моркови? - Да. Имаме - казала продавачката. - Малееее, как ще ги продадете!? - изхилил се заекът. Майката: - Защо си полугола, какво ще правищ? Дъщерята: - Отивам в банята, трябва ми нова снимка за Фейсбук. Съобщение на КАТ: От 1 януари 2006 г. се въвежда нов пътен знак "Жокер" - значението му ще се определя по преценка на пътния полицай... В общината постъпила жалба: "Уважаеми господа, срещу моя прозорец има женска баня. Аз виждам всичко и това ме отвлича от преките ми занимания, а да не говорим, как влияе на моралния ми облик. Моля ви, да ми дадете нова квартира..." Изпращат комисия да провери случая на място. Пристига комисията, оглежда и председателят казва: - Е, какво? Нищо не се вижда! - Ама моля ви се...Я се качете на това шкафче под прозореца! - Е, качих се - казва председателят - все едно, нищо не виждам! - А сега малко наляво... - Пак нищо не виждам! - Още маааалко наляво... Председателят се премества наляво, шкафчето се накланя на едната страна и той пада на земята... - Ето, видяхте ли? А аз съм така по цял ден.... Седи си човек и чете вестник, докато тъща му плете, седнала на един стол. Над главата й тиктака огромен часовник. По едно време тъщата става от стола и точно в този момент часовникът пада точно на мястото, на което е седяла. Мъжът възкликва възмутено: "Мамка му, тоя часовник все изостава!"