Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В Ню Йорк спрели тока. Хиляди американци прекарали нощта, заседнали на ескалаторите...
Разни 1,645 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влизам в нов апартамент. И си мисля: "Интересно, дали е добра звукоизолацията?" "Много" - отговори ми съседа иззад стената. - Каква е разликата между песимиста и оптимиста на гробищата? — Песимистът вижда кръстове, а оптимистът плюсове… След секс мъж и жена си говорели. -Той-Скъпа,мога ли да те наричам Ева. -Тя-Защо? -Той-Защото ти си ми първата. -Тя-А,аз могали да те наричам Боинг. -Той-Защо? -Тя-Защото ти си ми 747. Един слон отишъл на доктор. Докторът му казал: — Ще пиете от това лекарство по 6 чаени лъжици на ден. — Няма да стане докторе. — Защо? – очудил се доктора. — Защото в нас има само 4 чаени лъжици! Старшината крещи пред ротата: - Кой се е върнал снощи пиян от отпуска? Мълчание. - Кой се е върнал снощи пиян от отпуска? Ротата пак мълчи. - За последен път питам! Кой се е върнал снощи пиян от отпуска? - Аз… - плахо пристъпва напред един войник. - Добре. Идваш с мен да си допиваме да ни мине махмурлука. Останалите заминават да окопават градинката.