Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Четирима поостарели джентълмени седят на игрището за голф и си спомнят: - М-дааа, от година на година стиковете ми се струват все по-тежки и по-тежки, - казва единият. - Ахаа, и разстоянието от дупка - до дупка става все по-голямо... - добавя другият. - И хълмчетата са по-стръмни от едно време.. - казва третият. Четвъртият, наслушал се на техните оплаквания ги прекъсва: - Стига мрънкахте, бе! Радвайте се, че още сме от правилната страна на тревата...
Разни 1,734 прегледа
Следващ →

Още вицове

На една жена й подарили вълшебно зайче. То й казало: - Моля те, пусни ме от клетката и аз ще ти изпълня три желания. Тя мислила, мислила и накрая се съгласила. - Само че, за да съм честен, трябва да те предупредя, че каквото поискаш за себе си, ще го получи и мъжът ти в десеторен размер - казало зайчето. - Няма проблеми. Аз обичам мъжа си и той ме обича, така че нека и той да е щастлив - казала жената. - Какво е първото ти желание? - попитало зайчето. - Да съм много красива! - Няма проблем! И тя станала много красива, а мъжа й - 10 пъти повече. - Второто желание? - Да имам много пари! Тя станала много богата, а мъжа й- пак бил 10 пъти по-богат от нея. - Третото желание? Мислила, мислила жената и накрая казала: - Може ли да получа един малък инфаркт? Едно чукчи пита продавачката на билети: -Този влак ще ме откара ли до С.Петербург? -Не. След него друго чукчи пита: -А мен??? Един японски вестник решил да си вдигне тиража като пусне карикатури на Буда. Разярени будисти веднага се събрали в Шао Лин и започнали масови медитации в знак на протест. В купето на влака седят младеж и девойка. Младежът иска да поведе разговор и казва на девойката: - Имате прекрасен пуловер! - От чиста камилска вълна е - отговаря девойката. - Веднага познах. - По какво? - По вълшебните гърбици. На Иванчо ще му бият инжекция, но него го е страх и се дърпа: - Пуснете ме! Не искам! - Успокой се! Не боли, няма нищо страшно! - казва му сестрата. - Няма страшно, защото вие сте от безопасната страна на иглата.