Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Извинете милорд, но отдавна не сте ми плащали никаква заплата. - Извинен сте.
Разни 2,359 прегледа
Следващ →

Още вицове

Габровско семейство. Мъжът и жената гледат порнофилм взет под наем. Жената: - Пешо, гледаме го този филм вече шести път!!! - Миче, взели сме го този филм до утре вечерта и ще го гледаме дотогава!!! - Какво казва блондинка когато отиде в антикварен магазин? - Имате ли нещо ново? Организирано било състезание: който изпие 30 водки, ще спечели 100 хиляди долара. Дошъл французинът, пил що пил, стигнал 10 водки и паднал под масата. Американецът успял да изпие 15 водки и паднал под масата. Дошъл ред на русанка. Той изпил 25 водки и също паднал под масата. Седвал да пие Бай Ганьо. Пил, пил, изпил 29 водки и станал да си върви. Пресрещанали го журналлистите и го попитали: - Бай Ганьо, как може да ви се опре само една водка и заради нея да изгубите такава голяма награда? Бай Ганьо отговорил: - Абе не е проблемът в едната водка. Мога да изпия още толкова, но ние, българите, си имаме граница: Пием до тогава, докато се насерем, после ставаме и си тръгваме! На футболен мач дете стои в ложите. При него пристига един от стюардите и го пита: - Момченце от къде имаш такъв скъп билет? - Татко го купи. - А къде е той? - В къщи и си търси билета. Борче пита Радио Ереван: - По какво да позная кои дънки са оригинални? - Поливате ги с бензин, след това ги запалвате. Ако останат само ръбовете значи са оригинални!