Иванчо видял падаща звезда, но за времето на полета й не могъл съвсем точно да формулира желанието си.
На сутринта като се събудил се сдобил с велосипед с цици...
Върви по телевизията реклама на паста за зъби:"Във вашата уста се размножават бактерии".
Генко, лежейки на дивана:
"Поне някой има редовен секс!"
Медицината непрекъснато твори чудеса. Едно такова се случило със 74-годишна жена, която с лекарска намеса успяла да роди дете. По този случай цялата рода се събрала, да я поздрави. Всички й честитят и искат да видят бебето. Майката през цялото време отговаря "По-късно, не сега, след малко".
Това продължило дълго и дошло време гостите да си тръгват. Накрая един от мъжте пита възрастната майка:
- Добре, де, какво все пак чакаме?
- Спокойно, ще се събуди бебето, ще заплаче и тогава ще ви го покажа.
- Ама ние тихичко ще влезем - само да го видим. Няма да го събудим.
- Проблемът не е в събуждането... - отговорила тя. - Забравила съм, къде го сложих...
Едно момченце си купило "Кока-кола", но не можело да си отвори бутилката. Огледало се наоколо и видяло на отсрещния тротоар полицай. Отива при него и го моли:
- Чичко полицай, ще ми отвориш ли бутилката?
Полицаят взел шишето, поогледал го и извикал:
- Отваряй! Полиция!
Мъж получава SMS от жена си в него пише "СПИН"
-сърби ме п.тката идвай незабавно! Мъжът отговаря "НИПС"
-незабавно идвам подържай сърбежа!
Семейство гледа "Биг Брадър":
- Тези още ли не са се...?
- Не.
- Тогава и ние няма...
Три жени си умряли и отишли на небето.Там ги по-
среща свети Петър и им казал:
- Виждате ли тука има само облачета. Ще ходите само по белите, а по черните няма да стъпвате!
Тръгнали те и след време се срещат.Едната била с много грозен мъж:
- ???
- Ами стъпих на черно облаче.
Идва втората с още по-грозен.
- Ми и аз стъпих на черно облаче.
Идва третата, ама води много готин пич.
-????
- Ами аз стъпих на черно облаче - отговаря пича
За да се определи в едно семейство дали е матриархат или патриархат е достатъчно просто да се влезе в тоалетната и да се види дали тоалетната седалка е вдигната или не.
- Защо имаш червило по обувките?
- Ходих по жени.
Перничанин разказва на приятели:
- Не ги харесвам англичаните! Шантав народ! Бях в София, на хотел, а до мен имаше един англичанин - няма такива хора! Непрекъснато пърдене, покашляне, не спира да се мие.
- А сигурен ли си, че е бил англичанин?
- Че как! На вратата му даже имаше табелка с име и фамилия: Уотър Клозет.
Майката на Иванчо му се кара:
- Иванчо, защо по цял ден се търкаляш на леглото и нищо не правиш?
- Тренирам.
- Какво?
- Ами като порасна, нали ще ставам татко?
- Какво е неточност?
- Българин, отиващ на работа.
- А какво е точност?
- Българин, излизащ от работа.
Седят си една блондинка и една брюнетка в театъра. Светлините започват бавно да изгасват и блондинката пита брюнетката:
- Скъпа ти знаеш ли как го правят това?
А брюнетката отговаря:
- Ми сигурно бавно вадят щепсела от контакта!!!
В общежитието:
- Може ли по-тихо, утре имам изпит.
- Ние тук пием ракия.
- Аз също.
Влиза мъж в магазин и казва на продавача:
- Дайте ми "Книгата за похвали"!
- Нямаме такава. Никакви похвали не са писали за нас!
- Тогава направете си! Моята тъща се отрови с вашите салами!
В един автобус влиза един пиян. Той се оглежда с поглед тип "вий мене уважавате ли ма, а? " и най-накрая погледът му се спрял на една жена. Пияният се провикнал:
- Вие сте грозна!
Никаква реакция от страна на жената..
- Вие сте много грозна! !
Пак нищо.
- Вие сте умопомрачително грозна! ! !
- Пък вие сте пиян - извикала жената.
- Е да, ма аз ш’ изтрезнея пък вие....
Кара си една мутра ферарито, движи се с около 180-200 км/ч., слуша си музика и в един момент, с периферното си зрение забелязва как го изпреварва зелено корито. Шашка се той, дава рязко газ, настига странния обект и вижда- мъж на около 50-60 години, пребледнял, не може да си поеме въздух от вятъра. Мутрата го пита:
- Пич, какво става, да не си от космоса? Каква е тази скорост като на самолет? Кой вятър си хванал?
- Знам ли? Май казаха Джова...аз съм от Мексико-о-о-о...
Двама приятели вървят по улицата. Единият вечно сърдит и недоволен. Приятелят му решава да го зарадва, и изважда 10 лева.
- Пешо, вземи, братче, тези 10 лева и хапни, пийни за мое здраве!
Другият го поглежда гневно:
- По смачкани не можа ли да извадиш !?
Сигурно съм сънувал нещо много интересно тази нощ, щом съм съблякъл калъфката на възглавницата.
- Защо птиците летят на юг?
- Много е дълго разстоянието за да вървят...