Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В един автобус влиза един пиян. Той се оглежда с поглед тип "вий мене уважавате ли ма, а? " и най-накрая погледът му се спрял на една жена. Пияният се провикнал: - Вие сте грозна! Никаква реакция от страна на жената.. - Вие сте много грозна! ! Пак нищо. - Вие сте умопомрачително грозна! ! ! - Пък вие сте пиян - извикала жената. - Е да, ма аз ш’ изтрезнея пък вие....
Семейни 3,294 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Това е! От днес започвам нов живот!!! - Какво? Спираш пиенети и цигарите? - Не...смених си мейла и номера на кюто. Един професор решел да посети една лудница.Влиза и насреща му лети някакъв луд със стол в ръце. Професорът се уплашил и хукнал да бяга. Лудият след него. Тичали, тичали обиколили два пъти лудницата, професорът капнал от умора решил: "Да става каквото става" и спира. Лудият се доближава до него със стола и му казва: -Заповядайте, седнете... Нова промоция - всеки който изпие три бутилки "Фанта" получава безплатно "Бамбуча" в стомаха. Жена навлязла с колата си в малко градче и в този момент един койот излязъл пред колата. Тя скочила върху спирачките, заковала на място и тъкмо си поела дъх и възстановила равновесието си, когато пред колата прибягал каубой, хванал койота за задните крака и започнал лудо да го чука. - Господи! - възкликнала жената и се втурнала да търси шерифа. Видяла колата му паркирана пред местната кръчма. - Ясно каква е работата - измърморила тя и връхлетяла буреносно вътре. Веднага забелязала един много стар човек, който спокойно си биел чекия в ъгъла. На бара стоял шерифа и кротко си пиел питието. - Що за перверзен град е това? - започнала обвинително тя. - Още при навлизането си в града видях как един каубой измъчва бедното животно. А тук възрастният мъж мастурбира съвсем спокойно на публично място. - Е, госпожо - отвърнал спокойно шерифът. - Нали не очаквате човек на неговата възраст да тръгне да гони койоти? Двама си говорят: - Наскоро се ожених, нося я, както е традицията, при влизането вкъщи, а тя ми казва: "Вече се разписахме! Я по-добре да ти се кача на главата?" ------- сигурен съм, че някои ще разберат по друг начин "качването на главата", но вероятно още сте ергени ;-))))