Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Върви по телевизията реклама на паста за зъби:"Във вашата уста се размножават бактерии". Генко, лежейки на дивана: "Поне някой има редовен секс!"
Семейни 2,897 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж и жена правели любов. По едно време, в страстта си, мъжът захапал жената за гърдите и усетил, че нещо започнало да се цеди в устата му. - Муци, ти си бременна! - възкликнал той. - Не е вярно, мили! - отговорила тя - Това е цирей!... Двама богаташи решили да отидат на лов за носорози. Отишли със самолет до Африка, наловили два-три големи носорога и започнали да ги качват в самолета. Пилотът ги спрял и им се развикал: -Абе вие нормални ли сте, как ще качите 5-тонови носорози на самолет. Та ние ще се разбием. -АААА, миналата година самолетът беше още по-малък, обаче пилотът ни разреши да си качим носорозите. Пилотът, като видял, че няма сили да спори с тях, разрешил им и те набутали носорозите в самолета. Не изминали и 10 километра, когато самолетът се разбил. Пилотът и носорозите починали на място, но за късмет двамата богаташи се разминали само с драскотини. Единият от двамата се покатерил на самолета и попитал "Къде сме?". Другият се почесал, пък отговорил: -Мисля... мисля, че сме много близо до мястото, където се разбихме миналия път. Пиян се събужда през ноща, пипа се доло, брои: - 1, 2, 3, тука са - си казва той, успокоява се и пак заспива. - Значи вие сте парашутист? Знаете ли, аз никога не бих скочил с парашут! - А аз никога не бих скочил без парашут. Бисери: Момичета, запомнете - само свирката спира времето! В час по баскетбол в НСА - Кой ще ми обясни разликата на различните постановки при свирене на обой? Мълчание - Ама, че сте тъпи! Всеизвестно е, че при италианскта школа са го лапали целия, а при френската - до половината, с треперещ език! Учител по инструментознание в музикална гимназия - Ако бяхтe наблизо щяхте да видите как се върти сопол около врат Учител по немски език, 31 СУЧЕМ, към ученици тичащи по коридора - Говорим изглежда за стил, който вие не познавате! То не е като "води ме в квартална кръчма... пий се... сбий се..." Това е френска поезия, колеги! Г-н Карагеоргиев, преподавател по френски език в НБУ-Албена -Кириле, така свикнах с присъствието ти по изпитите, че ако те пусна страшно ще ми липсваш... Учителски