Между блондинки:
- Знаеш ли, докторът ми каза радостната вест, че съм бременна, чакам момченце!
- Поздравления! Измисли ли име?
- Не. Още мисля за бащиното.
Двама финландци решили да поркат.
Купили си 5 каси водка. Поркали един ден. Поркали два дни.
Пили и на третия. На четвъртия ден единият рекъл на другия:
- Абе тая водка вече не ми изглежда толкова гадна, като през първия ден.
- Е-е, наду ми главата. Ще пием или ще си приказваме?