Пияница се прибира в 3 часа през нощта и жена му започнала:
— А бе, кретен! Простак! Идиот! Пиянде тъпо! Как не те е срам, да се прибираш толкова късно!
— Кой ти е казал, че се прибирам? Дойдох да си взема китарата…
Мъж към жена си:
— Изглеждаш ми подозрително физиономията ти – или си ми изневерила, или се готвиш да ми изневериш.
— Защо или-или, може да са и двете.
- Какви стъпки трябва да направиш, ако по време на пътешествието си се натъкнеш на опасно животно?
— Много големи!
Питат келнер:
— Бакшишите унижават ли ви?
— Разбира се, че унижават. При това колкото са по-малки, толкова повече.
Жена казва на мъжа си:
— В кухнята лети един комар. Убий го, моля.
Мъжът отива в кухнята. Оттам се чува звук на разбити чинии, чупене на мебели. По някое време се връща при жена, изтривайки си плувналото в пот чело.
Жената:
— Уби ли го?
Мъжа:
— Не, но яко му бръкнах в здравенцето…
Влиза човек в ловен магазин и казва:
— Искам пистолет!
— С колко патрона да е?
Човекът се обажда на близката банка:
— Ало, колко души ви e охраната?
- Какво си мислят учителите на 15-ти септември?
— Защо всеки път цветя, не може ли някое левче…
Български пощи изтеглят от обращение издадена наскоро серия марки с прочути съвременни политици. Хората се чудели от коя страна да ги плюят.
Един ден майката на седемте козлета излязла на пазар и им казала
— Не отваряйте на никого, ако някой почука паролата е „Ям люти чушки“. Но слочайно вълка чул паролата и след малко отишал да почука с престорен глас:
— Отворете аз съм майка ви.
Козлетата попитали за паролата, а той отговарил:
— Ям люти чушки.
Най-малкото козле казало:
— Яж си ги, ние имаме шпионка!!!
В частен кабинет лекарят казва на пациента:
— Почистих ви ушите, мога да ви гарантирам, че вече ще чувате великолепно! Ще ви струва сто долара.
— Двеста ли казахте?
— Да, точно така, чувате прекрасно!
Двама борци пътуват по магистралата. Единият казва:
— А, ето я табелата. Завий сега на дясно!
— Ааа, аз вече на табели не вярвам! – отговорил другият борец – Вчера гледам на една табела пише „Жени“. Влизам, гледам, а то тоалетна!
Началника се кара на двама полицаи :
— Как можахте да изпуснете престъпника?
— Ами шефе, тъкмо го бяхме настигнали и той се шмугна в едно кино.
— А вие защо не влязохте след него?
— Ние тоя филм го бяхме гледали.
Майка към двнадесетгодишната си дъщеря:
— Стига си се гримирала. По-добре прочети някоя книга. Коя книга да ти дам?
— Дай „Правата на детето“.
Жена се обръща към съпруга си:
— Пешо, вчера искаха да ме изнасилят… — Това пък откъде го измисли, ма?
— Не съм го измислила, защото, ще ме прощаваш, ама вече ме изнасилиха… — Тогава, защо викаш, че са искали?
— Ами, защото, ако не бяха искали – нямаше да ме изнасилят…
Прибира се един при жена си:
— Виж какви презервативи купих – Олимпийски – златен, сребърен и брознов!
— И довечера кой ще си сложиш?
— Разбира се, че златния.
— Моля те, сложи сребърния. Поне един път да свършиш втори.
- Искаш ли да вечеряш с нас?
— Да!
— Ако щеш!
Плешив мъж влиза във фризьорския салон.
— С какво мога да ви помогна? – пита фризьора.
— Плащам сто лева, ако направите така, че моята прическа да изглежда като вашата.
— Няма проблем, – казал фризьора и набързо се подстригал гола глава.
Лекарят пита един пациент как се чувства след операцията.
— Като че са ме ударили с нещо тежко по главата.
— Съжалявам, точно за вас упойката свърши.
- Докторе, днес изпуснах филията и за първи път тя падна с маслото нагоре!
Психоаналитикът взел филията, огледал я и казал:
— Това е така, защото вие сте я намазали от обратната страна.
Мъж се запознава в бара с не млада, но привлекатeлна дама на 48 години. Пийнали, поговорили, и по една време тя казва:
— Някога правил ли си тройка с майка и дъщеря?
— Не.
— А би ли искал?
— И питаш. Разбира се!!!
— Тогава си късметлия. Да вървим у нас!
Пристигат у тях, дамата отключва и подвиква:
„Мамо, спиш ли вече?“