Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На митницата: — Оръжие, наркотици, фалшива валута? — Благодаря, вече имам.
Професионални 2,937 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Плюска ми се! - Люси, девойките хапват, а не плюскат. - Хапваше ми се преди осем часа, а сега ми се плюска. Всеки се оплаква от своята памет, но никой - от своето мислене. Ларофушко Бай ганьо българина, турчина и американеца били в един самолет. Американеца хвърлил една кола. Другите го попитали. - Защо я хвърли. Той казал. - Ние в америка си имаме много коли. Турчина пък хвърлил една джамия. Като го попитали защо я хвърля той казал. - В Турция си имаме много такива. Най-накрая българинът хвърлил един мангал и казал. - А ние в България си имаме най много такива. - Но не можем направо тук. - Физилогично - можем. - Но ние не сме животни. - Биологично - животни сме. - Но ние имаме някакви морално-етични принципи. - Теоретично - да. Бащата кърлеж учи сина как да се храни: - Ще пиеш кръв от няколко човека, докато се нахраниш. Синът: - Защо от няколко, не може ли само от един, ама много ? Бащата: - Ти си кърлеж, а не адвокат.