Студент към Войник:
- По цял ден бедрото е до мен, а хладилникът е празен, лягам вечер, спуска се паяк от тавана. Ти ял ли си паек?
В.:
- По цял ден новобранеца до мен и ми носи ядене, лягам вечер от тавана се спуска паек. Ти ебал ли си някога паек?
Един дебел човек се качва в автобуса. След като се качил започнал да вика:
– Дайте път на чичкото с аквариума!!!
Едно дете станало и му отстъпило мястото си, след което го попитало:
– Чичко, а къде е аквариума?
Човекът се потупал по корема и казал:
– 300 грама цаца и 10 бири!!!